KKK - BOSSE lemmikloomapood

BOSSE lemmikloomapood

Tellimus toimetatakse sinuni 1-5 tööpäeva jooksul. Tellimuses märgitud e-mailile saadetakse teavitus, kui tellimus on komplekteeritud ning ootab kullerit. Oma tellimust saad jälgida koodiga, mille leiad oma tellimuskinnitusest. Kui valisid ise järele tulemise Haabersti kauplusesse võid oma tellimusele järgmisel päeval järele tulla. Kõik e-poe tooted on Haabersti kaupluses kohapeal. 
E-poe tellimusi ei väljastata nädalavahetustel ega riigipühadel!

Jah. Tellimuse tühistamiseks või tagastamiseks täitke tagastusvorm SIIN. Tooteid saab tagastada või välja vahetada ka Haabersti kaupluses. Info kaupluste kohta SIIN

E-poe tellimustele saab ise tasuta järele tulla järgmisel päeval peale tellimuse tegemist meie Haabersti kauplusesse. Kõik e-poes olevat tooted on seal kohapeal olemas. Teistest Bosse kauplustest kahjuks pole võimalik tellimusi kätte saada. 

Võta ühendust meie klienditoega bosse@bramham.ee 

Kirjuta meie klienditoele bosse@bramham.ee ning saada meile oma soovitud tooted. Saadame sellisel juhul eraldi arve ning makselingi tellimuse tasumiseks. Kui kõik tooted ei ole ühes poes saadaval võib tarneaeg olla tavapärasest pikem. 

Kui ei kuva kõiki pakiautomaate, siis see on tingitud toote mõõtudest või kaalust. Pakiautomaati saab tarnida kuni 30kg kaaluvaid tooteid. Erinevatel transpordifirmadel on erinevate suurustega kapid. Tooteid, mis mõõtudelt ei mahu pakiautomaati pole võimalik pakiautomaadi kaudu transportida. Erandiks on osade toodete puhul Itella pakiautomaat, millel on XXL suuruses kapid. 

Meie e-poes on võimalik lemmikloomadega tegelevatele MTÜ’dele meil müüdavaid tooteid annetada. Annetuseks olevad tooted leiad Annetuste kategooriast, vt SIIT.
Kui oled toote välja valinud, siis ava see ning ostukorvinupu üleval on valik “Anneta see toode.” Vajuta nupukesele “jah” ning lisa toode ostukorvi. Kui soovid sama toodet ka endale tellida, siis võta linnuke eest ära ning lisa toode uuesti ostukorvi. Kui tellid ainult annetuseks mõeldud tooteid vali tarneviisiks “ise järele tulemine.” Kui tellid aga tooteid nii enda lemmikule kui annetuseks, vali endale sobiv automaat. Eraldame annetuse tooted sinu tellimusest ning toimetame need MTÜ’le.

Kõige kiirem variant toote säilivusaja teada saamiseks on võtta ühendust Haabersti Bosse kauplusega telefoni teel +372 665 9172 või saada kiri roccabosse@gmail.com
Kõik e-poe laos olevad tooted on Haabersti Bosses kohapeal, seega saab neilt kohese vastuse.
Kui soovite säilivusaega toote kohta, mis on mõnes muus kaupluses saadaval, siis palume konkreetse kauplusega ühendust võtta. Kõik kaupluste kontaktandmed on leitavad SIIT. 

NB! Oluline info tarnehinna muudatuste kohta!

Pakiautomaati tellides on ühe paki maksimaalne kaal 30kg. Tasuta tarne pakiautomaati alates 60€ suurusest ostust !ühele pakile!

1. Üle 30kg kaaluv tellimus,  mis ei ületa tasuta tarne piiri.
-Väljastame kahe erineva pakiga. Tarnehinnale lisandub automaatselt ostukorvis 1€.

2. Üle 30kg kaaluv tellimus tasuta tarnega
-Väljastame kahe erineva pakiga. Esimene pakk on tasuta. Teisele pakile lisandub täiendav tasu 2.50€, mis on soodsam tava tarnehinnast. 

Miks see nii on? Oleme loonud sellise variandi, et võimaldada suuremad tellimused pakiautomaati tellida. Nii on kliendil mugav endale sobival ajal pakile järele minna, sõltumata kulleritest ja nende saabumisaegadest. Vastasel juhul peame kaalult suurematele tellimustele jätma vaid kuller-transpordi. 

Tooted, mis mõõtudelt pakiautomaati ei mahu transpordime vaid kulleriga. Tasuta tarne kulleriga alates 100€ ostukorvist.
Mahult suuremad tellimused on soovituslik tellida Itella pakiautomaati, kuna neil on kõige suuremad kapid. Juhul kui tellimus siiski pakiautomaati ei mahu võtame teiega ühendust ning lepime sobiva tarneviisi kokku. 

Oota mõned minutid. Aeg-ajalt võib kirja kohale jõudmine võtta kauem aega. Kontrolli igaksjuhuks ka üle rämpspostkast. Kui ikka kirja ei ole tulnud võta palun ühendust meie klienditoega bosse@bramham.ee

LIITU SIIN
LIITU SIIN
LIITU SIIN
LIITU SIIN
Ostukorv sulge