Savic Liivakast HOP IN valge/roheline

Rohkem vaateid

Savic Liivakast HOP IN valge/roheline

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Saadavus: Laos

28,50 €
.
Hop In on kaasaegne ülemise sissepääsuga liivakast. Hop In on väga soovitatav kassidele, kes seisavad pissides või kraabivad liiva väga laiali, kuna kõrgendatud küljed hoiavad liiva, vedelikku ja mustuse kindlalt liivakastist. Lisaks on Hop In ideaalne ka majapidamistes kus on nii kass kui koer, kuna see hoiab allapanu ja väljaheited koertele kättesaamatus kohas ning ei lase neil tualetti ronida.
Hop Ini kõige olulisem omadus on auguline, kergelt kaldus kaas. Kui kass väljub liivakastist ja kõnnib üle kaane kukub kassiliiv läbi väikeste aukude tagasi kasti. Seetõttu püsib kasti ümbrus puhas ja korras. Kaane suur ava võimaldab hõlpsat juurdepääsu ja väljumist, mistõttu on Hop In ideaalne ka suurematele kassidele. Hop Ini igapäevane koristamine on lihtne töö. Ülemise kaane saab lihtsasti üles tõsta jäätmete väljaviskamiseks ning alusesse integreeritud käepidemed muudavad kasti liigutamise ja tühjendamise lihtsaks. Lisaks on Hop In välisküljel mugav konks allapanu kühvlii riputamiseks. Kühvel ei kuulu komplekti!
Kasutage lihtsaks ja kiireks puhastamiseks liivakasti vooderduskotte ?Bag it Up Hop In?. Kotid hoiavad ära uriini katlakivi ja ebameeldiva lõhna tekkimist tualetis. ?Bag it Up? kasutamisega pikendate kodus oleva tualettruumi eluiga.

Lõpuks näpunäide ja nipp! asetage Hop In liivakast toa nurka, säästes ruumi, nii et teie kass on enne kastist välja hüppamist sunnitud kandikult lahkudes väikeste aukudega kaanel kõndima.


Mõõdud: 58.5x 39x 39.5 cm
.

Kliendi kommentaarid

Andke oma kommentaar

Savic Liivakast HOP IN valge/roheline

EUR

28,50 €

0