Beaphar hambakatu vastane geel 100g

Rohkem vaateid

Beaphar hambakatu vastane geel 100g

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Saadavus: Laost otsas

9,90 €
.
Beaphar Tooth Gel hambageel ? puhtad hambad ja värske hingeõhk ilma hambaharja kasutamata!
Maksamaitseline Beaphari hambageel pakub igapäevast kaitset teie koera hammastele. Geel võitleb hambakatuga ning hoiab ära hambakivi moodustumise, tulemuseks on värske hingeõhk. Maksamaitse muudab geeli maitsvamaks.
Omadused: Geelil on kaks erinevat toimet: Hambakatu vastane: erinevad bakterid ja toiduosakestest pärinevad valgud põhjustavad katu moodustumise koera hammastele.
Beaphari hambageel sisaldab ensüüme, mis võitlevad bakterite vastu ning lagundavad hambakattu.
Hambakivi vastane: hambakatt liitub kaltsiumiga ning moodustab hambakivi. Geel sisaldab kaltsiumit siduvaid aineid, hoides sellega ära hambakivi moodustumise.

Koostis: Vesi, glütseriin, pentanaatriumtrifosfaat, karboksüülpolümetüleen, munapulber, kaaliumsorbaat, naatriumbensoaat, maksapulber, propüleenglükool, naatriumkloriid, subtilisiin, glükoosoksidaas, naatriumtsitrat, naatriumfosfaat, kaltsiumkloriid.

Kasutusjuhend: Koos Tooth Gel hambageeliga on pakendis ka otsik, mis muudab geeli manustamise mugavaks ning kindlustab selle, et teie lemmikloom harjub kiirelt selle protseduuriga kui ühe osaga suuhügieenist. Kasutades geeli esimest korda, eemaldage tuubi otsast foolium ja asetage manustamisotsik tuubile. Kandke õhuke kiht Beaphari Tooth Gelhambageeli üle kõikide hammaste alustades tagahammastest. Ärge muretsege kui mõni koht vahele jääb kuna koer kannab oma keelega geeli kõikjale suhu.

Kliendi kommentaarid

Andke oma kommentaar

Beaphar hambakatu vastane geel 100g

EUR

9,90 €

0