Kasutaja konto ja kliendikaart

Kasutajakonto eelised

Oma kasutajakontoga sisse logides on kõik kaubad(v.a liivad) 10% soodsamad

Sul on hea ülevaade esitatud telllimuste ajaloost ning kui tellid regulaarselt sama toodet (nt toitu oma lemmikule) piisab, kui tellimuste ajaloos olles vajutad nuppu "Telli uuesti"

Kasutajaks registreerunud klientidele saadame spetsiaalselt neile mõeldud pakkumisi

Kiirem tellimuste vormistamine kasutades eelsalvestatud aadressiraamatut

Ülevaade postitatud tootehinnangutest

Bosse kliendikaart & VIP kaart

Kui oled loomasõber ja sul on kodus lemmikloomad, siis oled kindlasti ka tihe Bosse Lemmikloomapoodide külaline. Et ostud meie juures oleksid veelgi meeldivamad pakume kahte erinevat kliendikaarti: Bosse kliendikaart ning VIP kaarti nii tavakliendile kui kennelitele/kasvandustele.

Bosse kliendikaart 

Bosse kliendikaardiga saad kõikidelt tavahinnaga kaupadelt 7% soodustust. Lisaks teeme igakuiselt spetsiaalseid kliendikaardisoodustusi.

Kaardi maksumus:

Bosse kliendikaart maksab 3,20€ ja seda saab kõikidest Bosse kauplustest.
Ostes vähemalt 64€ eest kaupa, saad kliendikaardi tasuta.

Bosse kliendikaart peab kauplusesse tulles alati kaasas olema. Kui kaarti kaasas ei ole, siis soodustust kasutada ei saa.

Bosse kliendikaart ei anna soodustust Bosse e-poes. E-poes on hinnad juba kohe 10% tavapoodide hindadest soodsamad (v.a. kassiliiv).

VIP kaart

VIP kaarti on meil kahte sorti: 
1)  Kennelitele/kasvandustele mõeldud VIP kaart
2) Erakliendile mõeldud VIP kaart

Kennelitele/kasvandustele mõeldud VIP kaart

Kaarti väljastame registreeritud kenneli/kasvanduse omanikule. VIP kaart on isikuline ja ühele kennelile väljastame vaid ühe kaardi. Kaart peab ostma tulles alati kaasas olema!
Kaart annab soodustust koera-, kassitoidu ostmisel kõigist Bosse Lemmikloomapoodidest. Soodustuse tase sõltub möödunud aasta jooksul ostetud toidu kogusest. Muudelt tarvikutelt saab VIP kaardi omanik nii nagu kõik teised e-poe kliendid 10% soodustust kaupluse hinnast (v.a. kassiliiv).

Kaardi maksumus:

esimene kaart tasuta
uue kaardi väljastamine kaotamise korral 5€

Lisainfot küsi ja programmiga saad liituda: bosse@bramham.ee

Erakliendile mõeldud VIP kaart

Kaart on mõeldud neile, kellel on kodus mitu koera ja/või kassi ning kes seetõttu ostavad regulaarselt suuremas koguses koera- ja/või kassitoitu. VIP kaart annab Nutram, ANF ja Precept Plus koera- ja kassitoitudelt hinnasoodustust. Soodustuse tase sõltub sellest, kui palju oled möödunud kvartalil koera- ja/või kassitoitu ostnud.

Soodustuse tasemed:
1) Uus liituja 10% soodustust (esimesed kolm kuud)
2) ostes kvartalis vähemalt 450€ eest koera- ja/või kassitoitu, saad 15% soodustust
3) ostes kvartalis vähemalt 550€ eest koera. Ja/või kassitoitu, saad 20%  soodustust

Kord kvartalis vaatame teie ostusummad üle ja vastavalt sellele kas tõstame või langetame soodustuse protsenti. Kui VIP kaardi omanik ei osta kvartalis piisava summa eest koera- ja/või kassitoitu, muutub kaart kehtetuks.

Lisainfot küsi ja programmiga saad liituda: bosse@bramham.ee