Monge, see on kvaliteet, mis arvestab lemmiklooma vajadusi! Monge, see on 50 aastat kogemust! Monge, see on päike ja Itaalia! Monge, need on Eesti turul uued hõrgud konservid koertele ja kassidele!


Monge on Itaalia firma, mis on loodud 1963 aastal eesmärgiga pakkuda kvaliteetset toitu koertele ja kassidele lähtudes nende maitse-eelistustest ja vajadustest. Olles lemmikloomatoitude liider Itaalias, tegeleb Monge uurimustega ja sellest lähtuvalt täiendab ja arendab tootevalikut pidevalt.


Peagi leiab ka Bossest rikkaliku valiku Monge konserve koertele ja kassidele. Hellita oma lemmikut nende hõrkude konservidega ja märkad kuidas tema silmad aina rohkem särama löövad!

Kauplustes saadaval alates 20.jaanuar 2014

 

Monge konservid kassidele

Konserve luues on arvesse võetud kassi vanust, elustiili ja spetsiaalseid vajadusi.  Konservid on maitsvad, rikkaliku liha- või kalasisaldusega ja rikastatud vitamiinidega.

MONGE  JELLY

Väga kõrgekvaliteediline ja vaid naturaalsetest koostisosadest valmistatud konserv tarretises. Maitseb hõrgult tänu värskusele ja kvaliteetsetele koostisosadele. Konservid on proteiinirikkad, madala rasvasisaldusega ja  rikastatud Omega-3 rasvhapetega.

Osta siit!


 

MONGE NATURAL

Vaid naturaalsetest koostisosadest valmistatud konserv. Konservid on proteiinirikkad, madala rasvasisaldusega ja  rikastatud Omega-3 rasvhapetega. Ei sisalda säilitus-, ega värvaineid.

Osta siit!


 

MONGE DELICATE

Konservisari kassidele, kus kõik konservid sisaldavad kana. Konservid on väga maitsvad, vähese rasvasisaldusega, ei sisalda säilitus-, ega värvaineid.

Osta siit!

Monge konservid koertele

Monge konservid koertele sisaldavad Premium-kvaliteedi liha, proteiine, rasvu, vitamiine ja mineraale. Neid konserve oma koerale pakkudes võid kindel olla, et pakud oma lemmikule parimat.

 

MONGE SOLO

Superpremium pasteetide sari, kus iga konserv sisaldab vaid ühte proteiiniallikat st. sisaldab vaid ühte tüüpi hoolikalt valitud liha. Valikus on kana, kalkuni, lamba, tuunikala, põdra, pardi, uluki ja küülikulihaga pasteedid. Konservid on väga maitsvad, rikastatud A, E ja D3 vitamiinidega.

Kana, kalkuni, tuunikala ja lambalihaga konservid on saadaval 150g ja 400g pakkides. Ülejäänud 150g pakkides.

Osta siit!


 

MONGE FRUITS

Superpremium pasteetide sari, kus iga konserv sisaldab, nagu SOLO sari,  vaid ühte proteiiniallikat ja maitse põnevamaks muutmiseks on lisatud ka erinevaid puuvilju või marju. Näiteks mustikad, vaarikad, õun, ananass. Saadaval on lamba-, pardi-, küüliku-, kana- ja kalkunilihaga konservid.


 

MONGE NATURAL DOG

Tegemist on väga kõrgekvaliteedilise sarjaga, mis sisaldab vaid naturaalseid koostisosi. Konservid on värsked, proteiinirikkad ja sisaldavad vähe rasva.


 

MONGE FRESH

Pasteetide sari mille keskelt leiab üllatusena maitsvaid lihatükke. Ideaalne just väikestele koertele, aga ka maiusena suurtele koertele.