Bosse kaupluste novembrikuu kampaania!

Loosime novembrikuu jooksul 400€ väärtuses kinkekaarte!

Ole kursis ka Bosse parimate pakkumiste ning kampaaniatega. Saa infot uute toodete kohta. Naudi spetsiaalseid sooduskoode - liitu Bosse uudiskirjaga KLIKKIDES SIIA. Uuele liitujale 5€ allahindlust esimesele ostule! 


Ajavahemikul 01.11.-30.11.2023  toimuvat kampaaniat korraldab OÜ Bramham Trade (edaspidi Korraldaja), registrikoodiga 10001839, aadressiga Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Laki tn 30, 12915. Kampaania leiab aset Ülemiste keskuse, Viru Keskuse, Rakvere Kroonikeskuse ja Haabersti Rimi Bosse kauplustes. 

1. Kampaanias osalemiseks tuleb kaupluses sooritada vähemalt 15€ suurune ost ning oma andmetega sedel loosikasti jätta. 

2. Auhinnafond on 5x10€ ja 1x50€ igas kaupluses. Kokku loosime 400€ väärtuses kinkekaarte.

3. Iga nädala esmaspäeval loosime igas kaupluses ühe õnneliku, kes võidab 10€ kinkekaardi ning 01.12 loosime 50€ kinkekaardi. Kõik 10€ võitjad osalevad veel omakorda 50€ kinkekaardi loosimises.

4. Kinkekaardid saab kätte vaid Bosse kauplustest kuni aasta lõpuni. 

5. Kinkekaart kehtib kõikides Bosse kauplustes aasta lõpuni.

6. Võidetud auhinda ei asendata teise auhinnaga ega hüvitata selle maksumust rahas. Võitjal on õigus auhinnast loobuda andes sellest kirjalikult teada. Sellisel juhul loositakse uus võitja

7. Võitjatega võetakse ühendust e-maili teel 5 päeva jooksul peale loosimist.

8. Kampaania Korraldajal on ühepoolne õigus katkestada Kampaania ja lõpetada auhindade väljaandmine vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel, teatades sellest koheselt kampaanias osalejatele meedia vahendusel.

9. Kampaanias osaleja kinnitab Korraldajale enda kohta esitatud andmete õigsust, vastavust korraldaja kehtestatud reeglitele, soovi osaleda kampaanias ja nõustumist kõigi korraldaja kehtestatud kampaania tingimustega.

10. Kampaanias osalemisega annab osaleja kampaania korraldajatele õiguse osaleja nime avalikustamiseks, osaleja isikuandmete kogumiseks, töötlemiseks ja kasutamiseks kampaania läbiviimise huvides (võitja määramine ja auhinna üleandmine). Palun lugege meie privaatsuspoliitikat https://bosse.ee/et/isikuandmete-tootlemine selle kohta, kuidas täpsemalt isikuandmeid töödeldakse.

11. Korraldajal on õigus jätta auhind välja andmata, kui võitjaga ei ole võimalik ühendust saada 5 (viie) tööpäeva jooksul pärast loosimist või kui võitja ei pöördu auhinna võitmise fikseerimiseks korraldaja poole e-posti aadressil bosse@bramham.ee hiljemalt 28.12.2023.

Bosse kauplused asuvad Ülemiste keskuses, Viru keskuses, Rakvere Kroonikeskuses ja Haabersti Rimi keskuses (Haabersti 1, Unibet Arena kõrval). Haabersti Bossest leiad kogu e-poe valiku ning lisaks võimalik sealt oma e-poe tellimus TASUTA kätte saada. 

Aadressil Laki 30, Tallinn asub Bosse Laopood. Avatud iga T&N kell 11-19. Kogu kaup Laopoes -15%. Laopoes kampaania ei kehti!