Määra tõusev suund
lehekülje kohta

Kas soovid oma karvasele sõbrale pakkuda tervislikku, tasakaalustatud ning üdini looduslikku toidulauda? Bosse poelettidele on värskelt jõudnud kvaliteetbränd Amanova, mis on juba ka pälvinud rahvusvahelise tunnustuse! Loe lähemalt, mis just selle brändi nii eriliseks teeb!

Vaata lähemalt

Kuidas valida koerale toitu?

02.02.2022 15:33.00

Kui perre saabub neljajalgne pereliige, kerkib kohe üles küsimus, mida talle süüa anda. Parim mida iga lemmiklooma omanik oma looma heaks teha saab, on toita teda täisväärtusliku ja tasakaalustatud toiduga, mis tugevdab koera immuunsüsteemi, hoiab seedesüsteemi hästi toimivana ja kasuka läikivana. Aga, kuidas sellist toitu leida?

Vaata lähemalt
Kommentaarid | Kategooria: Uudistooted koertele Uudistooted kassidele Autor: Mairon Pihor

Kuidas valida lemmikule konservi?

09.08.2021 10:03.00

Lemmikloomapoed pakuvad suures valikus erinevaid konservtoite koertele ja kassidele, mis tekitab sageli küsimusi konservide vajalikkuse ja erinevuse kohta. Mille järgi valida enda lemmikule konserve?

Vaata lähemalt
Kommentaarid | Kategooria: Uudistooted koertele Uudistooted kassidele Autor: Mairon Pihor

Monge on Itaalia firma, mis on loodud 1963 aastal eesmärgiga pakkuda kvaliteetset toitu koertele ja kassidele lähtudes nende maitse-eelistustest ja vajadustest. Olles lemmikloomatoitude liider Itaalias, tegeleb Monge uurimustega ja sellest lähtuvalt täiendab ja arendab tootevalikut pidevalt. Monge konserve koertele ja kassidele leiab Bossest juba mõnda aega ja loomaomanikud on nende headuses veendunud. Nüüd leiab Bossest ka Monge kuivtoitusid koertele ja kassidele.

Vaata lähemalt
Kommentaarid | Kategooria: Uudistooted koertele Uudistooted kassidele Autor: Mairon Pihor

Paljud lemmikloomaomanikud on hädas oma lemmiklooma küünte lõikamisega. Küünte lühendamine võib suurt stressi tekitada nii peremehele kui lemmikloomale ja paljudel juhtudel üldse ebaõnnestuda. Küünte lõikust võivad ühtemoodi vihata nii koer kui kass ja abi pole sageli ka maiustustega meelitamisest.

Vaata lähemalt
Kommentaarid | Kategooria: Uudistooted koertele Uudistooted kassidele Autor: Mairon Pihor

Nutram uueneb

09.07.2015 10:50.06

Nutram koera- ja kassitoidud on teada ja tuntud paljudele koera- ja kassiomanikele ning lemmiktoiduks paljudele koertele ja kassidele. Toidud on tõesti head ja kvaliteetsed, aga Nutram soovib pakkuda enamat! Põhjalikud uuringud ja katsetused on viinud selleni, et Nutram muutub veelgi paremaks. Muutub kogu konseptsioon, retseptid ja kottide kujundus.

Uus Nutram põhineb usul, et loom vajab õnnelikuks eluks armastust, hoolt, lähedust oma pere(mehe)ga ja head tervist, mis tuleb kvaliteetsest toidust. Nutram on veendunud, et tervis ja heaolu algavad just seestpoolt.

Vaata lähemalt

Uued toidud koertele ja kassidele - ANF Holistic Grain Free


ANF on välja töötanud uue toidusarja - holistilisel põhimõttel ja värskest lihast valmistatud teravlijavabad toidud koertele ja kassidele. Tootesarja kuulub kolm toodet:

1) värske lõhega toit väikestele ja keskmistele koertele

2) värske kanalihaga toit suurt tõugu koertele

3) värske kanalihaga toit kassidele

 

Holistilisel põhimõttel valmistatud tasakaalustatud toit sisaldab koostisosi, mis katavad koerte ja kasside kõik toitainevajadused. Värske liha muudab toidu lemmiku jaoks eriti maitsvaks ja ahvatlevaks. Lisaks on toit naturaalne, kergesti omandatav ja väga hoolikalt valitud koostisosadega.Mida tähendab holistilisel põhimõttel valmistatud toit?

Holistilisel põhimõttel valmistatud lemmikloomatoitudes on kasutatud ainult kõrgeima kvaliteediga koostisaineid ja lisatud on  tervist toetavaid ja parandavaid vitamiine ja toidulisandeid. Toit ei sisalda kahjulikke säilitusaineid, kemikaale või täiteaineid, mida tavaliselt kasutatakse kõigis tavakaubanduses (supermarketid) müüdavates lemmikloomatoitudes. On avastatud, et kõik sellised säilitus- ja täiteained ning kemikaalid võivad põhjustada seda, miks viimasel ajal esineb lemmikloomadel aina tihedamini vähkkasvajaid. Hoolikalt valitud koostisosadega  terviklikud lemmikloomatoidud aga aitavad ennetada lemmikloomade haigusi, eriti naha allergilisi reaktsioone ja seedeprobleeme.
 
Sõna "holistiline" põhimõtteliselt tähendabki "terviklik". Teisisõnu tegemist ei ole lihtsalt lemmiku jaoks vajalike ja loomulike koostisosadega toiduga, vaid lemmikloomade toitumist vaadeldakse osana terviklikust elustiilist. See tähendab tasakaalus peavad olema lemmiku füüsiline, vaimne ja sotsiaalne heaolu. Lemmiklooma hea elukvaliteedi tagab puhas ja meeldiv keskkond, hea toit ja vajadusel veterinaarne abi.


Miks valida oma lemmikule Holistic Grain Free toit?

  • Toit on valmistatud värskest kanalihast või värskest lõhest, et toit maitseks imehea
  • Värskest lihast valmistatud teraviljavabast toidust omandab loom vähemalt 95% toidus sisalduvatest valkudest
  • Mida rohkem loom toidust toitaineid omandab, seda väiksem on ka tema väljaheidete hulk
  • Värskes lõhes sidalduv Omega 3 rasvhape tagab särava ja läikiva kasuka ning terve naha
  • Värske kanaliha omandab kersesti omandatavat valku
  • Toidus sisalduvad puu- ja juurviljad on vitamiinide, mineraalide ja antioksüdantide allikad
  • Teravilja, maisi ja soja - teada kui ühed peamised allergeenid - vaba!

 

OSTA SIIT!
Grain Free Holistic lõhega toit väiksestele ja keskmistele koertele
Grain Free Holistic kanalihaga toit suurtele koertele
Grain Free Holistic kanalihaga toit kassidele

Kommentaarid | Kategooria: Uudistooted koertele Uudistooted kassidele Autor: Kätlin Lõhmus

Life Petcare on Itaalia firma, mis on loodud oma ala entusiastide poolt.  Toit mida lemmik sööb mõjutab oluliselt tema elu, tervist ja heaolu.  Uuringud on tõestanud, et paljud kliinilised patoloogiad (näiteks ülekaalulisus, allergiad, probleemid neerude ja kuseteedega) tekivad kui loom sööb kehva ja ebakvaliteetset või tema jaoks ebasobivat toitu.  Neid probleeme on võimalik ära hoida pakkudes lemmikule kvaliteetset ja kõrge toiteväärtusega toitu.

Lifecat (toidud kassidele) ja Lifedog (toidud koertele) tootesarjad on valmistatud parimatest koostisosadest. Need on naturaalsed, sisaldavad parima toieväärtusega koostisosi ning on vabad igasugustest kunstlikest lisaainetest. Paljudest lemmikloomatoitudest leiab hulga kõikvõimalikke ekstra lisatud vitamiine ja mineraale, et tasakaalustada kehvasid koostisosasid Life konservide koostisosad on kõik hoolikalt valitud ja ülikõrge toiteväärtusega ja seega puudub vajadus eraldi juurde lisada vitamiine või mineraale.

Lisaks klassikalistele retseptidele leiab nii kassi- kui koertekonservide seast põnevaid ja innovatiivseid retsepte.


Lifecat – konservisari kassidele


Lifecat Naturale

Lifecat Naturale konservidesse on valitud kõrgeima kvaliteediga kala või liha. Konserv serveeritakse koostisainete enda küpsetusleemes. Kala või liha sisaldus on vähemalt 75%. Konserv sisaldab rikkalikult kvaliteetset valku, on madala rasva- ja süsivesikute sisaldusega. Ei mingeid lisaianeid.

Osta siit!Lifecat le Ricette

Lifecat le Ricette konservisarja tooted on fantaasiarikka kooslusega naturaalsetest koostisosadest ja võrratust maitsest. Juba pakend on äärmiselt põnev! Liha ja kala on parima kvaliteediga serveerituna erinevate põnevate garneeringutega. Nendele konservidele ei suuda vastu panna  isegi kõige pirtsakamad kassid.

Osta siit!Lifecat Tuna & Rice

Lifecat Tuna & Rice sarja konservides on kasutatud tuunikala liha tumedamat osa, mis on eriti toitaineterikas. Kõikide sarja konservide lihaosa on tarrendis  serveerituna „riisikoogikesel“. Tuunikalas sisalduv kvaliteetne valk on kombineeritud riisis sisalduvate süsivesikutega. Ei mingeid kunstlikke lisaaineid!

Osta siit!Lifecat Spuntini

Lifecat Spuntini konservid on valmistatud 100% naturaalsetest lemmikloomatoiduks sobilikest koostisosadest. Äärmiselt põnevad maitsekooslused on pakitud mugavatesse paraja suurusega kotikestesse. Paku seda kassile kerge einena või maiuspalaks. Ei mingeid kunstlikke lisaaineid.

Osta siit!


 

Lifedog – konservisari koertele


Lifedog Naturale

Lifedog Naturale konservid sobivad pigem väikest tõugu koertele ja ka neile, kes on kehva isuga. Lifedog Naturale konservides  on liha või kala lõigatud väikesteks kuubikuteks või fileeribadeks. Konserv on valmistatud vaid naturaalsetest koostisosadest, on teraviljavaba ega sisalda mingeid lisaaineid. Konservid sisaldavad rohkelt kvaliteetset valku, on madala rasva- ja süsivesikute sisaldusega.

Osta siit!


Lifedog Nutrition Plus

Lifedog Nutrition Plus sarja konservides on liha lõigatud suuremateks kuubikuteks või hakitud. Konservid sobivad pigem keskmistele ja suurtele koertele. Konservid sisaldavad rohkelt kvaliteetset valku, on tasakaalustatud rasva- ja süsivesikute sisaldusega. Ei sisalda mingeid lisaaineid.

Osta siit!

 

Kommentaarid | Kategooria: Uudistooted koertele Uudistooted kassidele Autor: Kätlin Lõhmus

HERRMANN´S - orgaanilised konservid Saksamaalt!

Herrmann´s on üks esimesi orgaanilise koera- ja kassitoidu tootjaid Saksamaal. Tegemist on 2005. a. asusatud perefirmaga, kes teeb oma tööd hoole ja armastusega. Nende tootmisprotsessis on suur osa käsitööl ja tähtis roll säästlikul tootmisel. Herrmann´s-i missioon on valmistada kõrgeima kvaliteediga ornaanilisi lemmikloomatoitusid. BIO-sertifikaat kinnitab, et kõik nende tooted on rangelt kontrollitud, orgaanilist päritolu, tervislikud ja kvaliteetsed.

 

Herrmann´s konservid ei ole üks ja ühtlane arusaamatu mass, vaid sealt võid leida erinevate koostisosade tükke. Konservides olevad värsked puu- ja köögiviljad hakitkse käsitsi paraja suurusega tükkideks, segatakse tükeldatud lihaga ning lisatakse õlisid ja ürte. Siis on konservid pakitud ja pärast pakkimist kuumutatud madalatel temperatuuridel, et säilitada toidu parimad omadused. Tulemuseks on orgaanilised, tervislikud ja isuäratavad konservid.

 

Kõik konservides kasutatud karilooma või linnuliha on pärit sertifitseeritud orgaanilistest farmidest, kala on pärit säästva tootmise põhimõttel töötavatest kalakasvandusdest ja ulukiliha on pärit vabas looduses elanud ja kasvanud loomadelt. Kõik puu- ja köögiviljad, ürdid ja õlid on pärit orgaanilistelt kasvatajatelt.

 

Herrmann´s konservid on saadaval kõigis Bosse poodides ja Bosse e-poes.

Osta siit!

Kommentaarid | Kategooria: Uudistooted koertele Uudistooted kassidele Autor: Kätlin Lõhmus

Innovatsioon kassitoidumaailmas -

Nutram GRAIN FREE kassidele!


Paljud loomasõbrad on kindlasti tähele pannud, et tänapäeval esineb nii koertel kui kassidel aina rohkem ja tihedamini erinevaid tervisehädasid (näiteks diabeet, rasvumine, erinevad allergiad). Põhjuseks peetakse elukeskkonda ja tingimusi: paljud lemmilkloomad elavad linnades millega kaasneb vähene liikumine (osad lemmikloomad elvabki ainult toas) ja suurem õhusaastatus. See mõjutab loomade tervist. Kui lemmikloom tundub loid ja tujutu, tema kehakaal kipub vägisi tõusma või on tal allergia teravilja või kartuli vastu, siis Nutram Grain Free toit on just parim valik!


Koeraomanikele on Nutram Grain Free toit juba tuttav ja tagasiside koeraomanikelt on olnud suurepärane: koertele maitseb ja koeraomanik on rahul kuna on kindel, et tema koer sööb tõesti parimat toitu. Meeldetuletuseks saab Grain Free koeratoidust lugeda siit ja siit!


Nüüd on meil suurepärane uudis kõigile kassiomanikele: GRAIN FREE TOIT KASSIDELE ON KOHAL! Grain Free kassitoit on saadaval kalkuni ja kanaga või lõhe ja forelliga. Mõlemad toidud on olemas nii 300g kui ka 1,8kg pakkides.


Miks Grain Free kassitoit nii eriline on?

1) Toit EI SISALDA teravlija, kartulit, gluteeni, ega säilitusaineid


2) Saadaval täielikult kana vaba või täielikult kala vaba retsept. Hea valik, kui sinu kassil on kas kala või kana suhtes allergia või ta lihtsalt keeldub söömast üht või teist.


3) Sisadab madala glükeemilise indeksiga koostisosi - quinoa, läätsed, rohelised herned, spinat jne. Need hoiavad veresuhkru taseme ühtlasena. Madala glükeemilise indeksiga toiduained ei tekita pärast söömist veres järsku veresuhkru tõusu. Järsku veresuhkru tõusu seostatakse diabeedi ja rasvumise tekke soodustamisega.


4) Toidu koostisse kuuluvad niinimetatud supertoiduained, mis on väärtuslikud energiaallikad, sisaldavad rikkalikult prebiootikume, ms toetavad seedimist ja lemmiku tervist üldiselt. Supertoiduaineteks on näiteks chia seemned, värsked marjad, vetikad, agaavi inuliin jpt.


5) Toit on rikas Omega rasvhapete poolest. Need tagavad terve naha, läikiva kasuka ja tugeva immuunsussüsteemi.


6) Toit sisaldab vaid värsket liha, mida ei ole kuidagi hormoonidega mõjutatud

 

Kassiomanike kogemused

Minu väga valiv ja pirtsakas kass, kes tavaliselt suhtub uutesse toitudesse esialgu väga umbusklikult ja ettevaatlikult, lausa tormas seda toitu sööma. Ei mingit ümber kausi käimist või pikemat nuusutamist. Sööb isukalt, ole vaid "mees" ja kalla ette.
Proovisin Nutram Grain Free kalkuni ja kanaga toitu. Proovida otsustasin just seepärast, et see tundub igati tervislik ja kasulik toit.

Ingrid (kodus 9a Exotic tõugu kass)


* * *

Proovisin nii kanaga kui kalaga varianti. Kassile meeldisid, neid võiks ka ise süüa.
Valeri


* * *

Pakendit võimalik mugavalt avada ja sulgeda nn tõmbluku abil. Toidupalad on väikesed (võrreldes näit Applaws omadega, mis ka teraviljata). Muidu toiduga pirtsutav 12-aastane vöödiline tunnistas söödavaks ja otsib Nutrami palakesed kausist Applaws'i omade vahelt välja. Proovisin Grain Free kanaga toitu.
Robert


* * *

Väga hea vaheldus tavalisest toidust, meie kiisud on väga rahul uue toiduga. Proovisin nii kanaga kui kalaga varianti.
Piret


* * *

Minu konservatiivsed kiisud otsustasid, et see toit on hea. Krõbinad on suhteliselt väiksed ja erineva kujuga.. ja krõmpsub hästi. Sobib ka kassipoegadele. Proovisin Grain Free kalaga toitu.
Pille


* * *

Minu pirtsakale kassile meeldis väga. Proovisin Grain Free kalaga toitu.
Katrin

 

Osta Grain Free toitu kassidele siit!

 


Kommentaarid | Kategooria: Uudistooted kassidele Autor: Kätlin Lõhmus

Kas sinu kiisu tervis on korras?
Kassiliiv annab vastuse!

LifeMate kassiliiv (tootja Pestell) on esimene kassiliiv, mis sisaldab pH indikaatorit, mis tuvastab kiisu terviseprobleemid enne, kui need ilmneda jõuavad.


On teada, et kassi uriini pH tase annab teavet looma tervise kohta. LifeMate kassiliiv annab kassi omanikule märku võimalikest kiisu terviseprobleemidest. Kui näed muutusi kassi uriini pH tasemes jälgi mõned päevad veel liivakastis toimuvat ja kui need muutused on püsivad pöördu veterinaari poole. LifeMate liiv ei diagnoosi terviseprobleeme, vaid annab omanikule võimalikult varakult märku, et kassi tervisega võib midagi korrast ära olla.


Liiv on tolmuvaba, lukustab ebameeldiva lõhna endasse. Mugav taassuletav kott.


Kui kass on oma asjatoimetused liivakastis ära teinud, siis jälgi liiva värvust. Värvimuutus ei ole nii erk, kui pakil/joonisel näidatud, vaid palju tagasihoidlikum.

Kui liiv on:
* rohekas - kiisu tervisega on kõik korras

* kollakas - kassi uriini pH tase on liiga madal. Mida tumedam kollane, seda madalam on
   pH tase ja
seda mõistlikum on lasta kiisu tervist kontrollida
* lillakas - kassi uriini pH tase on liiga kõrge. Mida tumedam lilla, seda kõrgem on pH tase ja
   seda mõistlikum on lasta kiisu tervist kontrollida

 

Kauplustes saadaval alates 22.jaanuar 2014


Kommentaarid | Kategooria: Uudistooted kassidele Autor: Kätlin Lõhmus

 

Monge, see on kvaliteet, mis arvestab lemmiklooma vajadusi! Monge, see on 50 aastat kogemust! Monge, see on päike ja Itaalia! Monge, need on Eesti turul uued hõrgud konservid koertele ja kassidele!


Monge on Itaalia firma, mis on loodud 1963 aastal eesmärgiga pakkuda kvaliteetset toitu koertele ja kassidele lähtudes nende maitse-eelistustest ja vajadustest. Olles lemmikloomatoitude liider Itaalias, tegeleb Monge uurimustega ja sellest lähtuvalt täiendab ja arendab tootevalikut pidevalt.


Peagi leiab ka Bossest rikkaliku valiku Monge konserve koertele ja kassidele. Hellita oma lemmikut nende hõrkude konservidega ja märkad kuidas tema silmad aina rohkem särama löövad!

Kauplustes saadaval alates 20.jaanuar 2014

 

Monge konservid kassidele

Konserve luues on arvesse võetud kassi vanust, elustiili ja spetsiaalseid vajadusi.  Konservid on maitsvad, rikkaliku liha- või kalasisaldusega ja rikastatud vitamiinidega.

MONGE  JELLY

Väga kõrgekvaliteediline ja vaid naturaalsetest koostisosadest valmistatud konserv tarretises. Maitseb hõrgult tänu värskusele ja kvaliteetsetele koostisosadele. Konservid on proteiinirikkad, madala rasvasisaldusega ja  rikastatud Omega-3 rasvhapetega.

Osta siit!


 

MONGE NATURAL

Vaid naturaalsetest koostisosadest valmistatud konserv. Konservid on proteiinirikkad, madala rasvasisaldusega ja  rikastatud Omega-3 rasvhapetega. Ei sisalda säilitus-, ega värvaineid.

Osta siit!


 

MONGE DELICATE

Konservisari kassidele, kus kõik konservid sisaldavad kana. Konservid on väga maitsvad, vähese rasvasisaldusega, ei sisalda säilitus-, ega värvaineid.

Osta siit!

Monge konservid koertele

Monge konservid koertele sisaldavad Premium-kvaliteedi liha, proteiine, rasvu, vitamiine ja mineraale. Neid konserve oma koerale pakkudes võid kindel olla, et pakud oma lemmikule parimat.

 

MONGE SOLO

Superpremium pasteetide sari, kus iga konserv sisaldab vaid ühte proteiiniallikat st. sisaldab vaid ühte tüüpi hoolikalt valitud liha. Valikus on kana, kalkuni, lamba, tuunikala, põdra, pardi, uluki ja küülikulihaga pasteedid. Konservid on väga maitsvad, rikastatud A, E ja D3 vitamiinidega.

Kana, kalkuni, tuunikala ja lambalihaga konservid on saadaval 150g ja 400g pakkides. Ülejäänud 150g pakkides.

Osta siit!


 

MONGE FRUITS

Superpremium pasteetide sari, kus iga konserv sisaldab, nagu SOLO sari,  vaid ühte proteiiniallikat ja maitse põnevamaks muutmiseks on lisatud ka erinevaid puuvilju või marju. Näiteks mustikad, vaarikad, õun, ananass. Saadaval on lamba-, pardi-, küüliku-, kana- ja kalkunilihaga konservid.


 

MONGE NATURAL DOG

Tegemist on väga kõrgekvaliteedilise sarjaga, mis sisaldab vaid naturaalseid koostisosi. Konservid on värsked, proteiinirikkad ja sisaldavad vähe rasva.


 

MONGE FRESH

Pasteetide sari mille keskelt leiab üllatusena maitsvaid lihatükke. Ideaalne just väikestele koertele, aga ka maiusena suurtele koertele.


Kommentaarid | Kategooria: Uudistooted koertele Uudistooted kassidele Autor: Kätlin Lõhmus
Määra tõusev suund
lehekülje kohta