Bosse PILDIMÄNG

Näita meile oma lemmikloomi ja saada temast pilt! Näita meile vahvaid hetki ja põnevaid momente temast ja koos temaga ning võida endale oma lemmiku pilt koju seinale!


Pilte ootame nii koertest, kassidest, pisiloomadest (jänkud, merisead, tuhkrud, hamstrid ja kõik teised puuriloomad) ja lindudest. Pildid postitame Bosse Facebook´i lehele vastavasse kausta ("koerad"; "kassid"; "pisiloomad" või "linnud"). Iga kategooria kolm kõige enim hääli kogunud pilti palume Minu Print OÜ-l (www.minuprint.com) kenasti 45 x 30cm mõõdus fotokapale trükkida ja riputame need paariks nädalaks näitusena Haabersti Bossesse, kus kõik saavad neid vaadata ja imetleda. Pärast näitust saavad pildiomanikud need pildid endale ja lisaks kingime võitjatele 10€ Bosse kinkekaardi, et oma lemmikule midagi head osta ja veel väikesi üllatusi.


Pilte ootame 14. aprillist 14. maini! Saada oma pilt Bossesse e-maili aadressil: k.lohmus@bramham.ee


Bosse pildimängu reeglid:


1. Pildimäng kestab/pilte ootame 14. aprillist 2014 kuni 14. maini 2014. Võitjad kuulutame välja 26.mail.

2. Pildimängu kõigis neljas kategoorias – koer, kass, pisiloomad ja linnud, võidavad kingituse kolm kõige enam hääli („like“-e) kogunud fotot. 

Kingituseks saavad kõik võitjad oma võistlustele saadetud fotost  45 x 30cm suuruse  pildi fotokapal (valmistatud ettevõttes Minu Print OÜ www.minuprint.com ). Enne fotode võitjatele üle andmist ripuvad need kaks nädalat väikese näitusena üleval Haabersti Bosse Lemmikloomapoes, kus kõigil on neid võimalik imetlemas käia. Lisaks saavad kõik võitjad 10€ Bosse Lemmikloomapoe kinkekaardi ja väikese üllatuse. 

3. Fotovõistlusel osalemiseks tuleb foto oma lemmikust saata e-mailiga aadressil k.lohmus@bramham.ee. 

4. Fotod lisame ise Bosse Facebooki lehele vastavatesse kaustadesse („koer“, „kass“, „pisiloomad“, „linnud“)

5. Mängus osalemiseks peab osaleja lubama oma andmeid (fotot, e-posti aadressi, lemmiklooma nime) kampaania raames kasutada.

6. Kasutaja andmeid ei jagata kolmandatele osapooltele.

7. Võitjatega võetakse ühendust. Võitjate nimed avaldatakse Bosse Lemmikloomapood Facebooki leheküljel.

8. Auhindu ei maksta välja rahas. Kampaania korraldaja võtab enesele vastutuse kõigi võitudega seotud seadusjärgsete maksude tasumise eest.

9. Võitjad peavad auhinna kättesaamisel esitama Bosse Lemmikloomapoe (Bramham Trade AS) esindajale oma isiku tuvastamiseks isikut tõendava dokumendi (pass, juhiluba, ID-kaart).

10. Kõigi auhindade kättetoimetamise üksikasjad lepitakse võitjatega kokku isiklikult.

11. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadusandlusele.

12. Mängu korraldajatel on õigus vääramatu jõu (force majeure) ilmnemisel tarbijamäng ühepoolselt katkestada,  teavitades sellest viivitamatult massimeedia vahendusel.

13. Kampaania lisainfo e-maili aadressil: k.lohmus@bramham.ee