Bossel on sünnipäev!

Hip-hip-hurraa 21. aprillil saab Bosse 5 aastaseks. See on juba selline natukene juubeli moodi sünnipäev ja seda tasub tähistada terve aprilli kuu. Tähistame seda magusate sooduspakkumistega terve aprilli kuu jooksul.

 

Bosse sünnilugu

Kas mäletate veel seda aega, kui Bosset ei olnud. Kust te küll siis oma lemmikule kõik toidud-rihmad-liivad-lelud saite? Kas selline pilt tuleb tuttav ette?


 

Selline keerulise nime ja papagoi pildiga poed olid kunagi. Nimi oli nii keeruline, et andis ikka veerida, aga 90´ndate alguses pidigi ju kõik olema natuke keeruline ja hull ja välismaa nimega (et ikka uhkem ja erilisem tunduks). Aga aeg läks edasi ja hing igatses midagi muud. Midagi lihtsat, sõbralikku, uudishimulikku ja lõbusat! Nii nagu kõik meie ja teie armsad lemmikud kodudes on. Aga mis see küll olema peaks?


Mõtlesime…mõõõõõõõõõõõtlesime…. Igasuguseid mõtteid oli, aga ükski polnud nagu päris see õige. Siis otsustasime teid appi kutsuda ja 2007a suvel kuulutasime välja nimekonkursi. Oi kui palju igasuguseid vahvaid nimesid pakuti ja mitu oli neid, mis meeldisid. Aga üsna natukene enne konkursi lõppu saatis Maarja Mölder meile nime – Bosse. Me teadsime kohe, et see ongi see, mida otsinud olime! Nii sündiski Bosse ja Maarja sai kingituseks 5000 kroonise Estraveli kinkekaardi.


 

2008 aasta aprillikuus hakkasid Bramhami poed tasapisi Bossedeks muutuma. Nüüd teavad Bosset kõik! Või pea-aegu kõik. See tähendab kõik need, kellel lemmikloom on (või on olnud või saab olema). Ja kindlasti on ka neid neljajalgseid, kes endale just Bosse poe järgi on Bosse nimeks saanud.

 

Palju õnne Bossele! Palju õnne teile kallid Bosse sõbrad!