Täielikult naturaalsed Bunny allapanud on loodud selleks, et lemmikloomad tunneks end võimalikult koduselt ja saaksid liikuda oma loomuliku instinkti järgi. Kõik Bunny brändi aluspanud on hea imavusega, neutraliseerivad kiirelt halva lõhna ja tolmavad väga vähe. Tänu naturaalsele koostisele on Bunny tooted õrnad looma käppade, naha ning karvade vastu, sobides hästi ka allergikutele.

Cotton Allapanu koosneb puuvillakiududest ja -seemnetest, mis loovad ideaalse keskkonna pesa ehitamiseks. Puuvill on hästi pehme ning annab palju sooja, muutes elukeskkonna loomakesele väga õdusaks. Segades Cotton allapanu Active allapanuga, saab lemmikloom ehitada endale püsimajäävaid tunneleid. 

Active Allapanu on ideaalne loodusliku "mänguväljaku" ehitamiseks - varustades puuri eriti paksu kihi aluspanuga, võimaldate oma loomakesel uuristada käike ning ehitada tunneleid, et nad tunneksid end koduselt ning saaksid liikuda oma loomuliku instinkti järgi. 

Ülipehme õlgedest Cosy Allapanu, milles on erakordselt mõnus nii lamada kui liikuda, on õrn tundlike käppade suhtes.

Ultra Dry Allapanu on valmistatud speltast ning on väga kiire imavusvõimega, sidudes ebameeldivad aroomid ja niiskuse koheselt.

Fresh & Dry Allapanu sisaldab endas nelja hinnalist komponenti: speltat, lina, õunapuud ning männipuu südamikku. Hoolikalt valitud koostisosad loovad üheskoos loomulikult värske keskkonna, tagades samaaegselt kiire imavusvõime. 

Kanepiallapanu loob turvaliseks kõndimiseks sulgjalt pehme pinna. Mitmekesine õlepikkus ja -tekstuur on õrnad looma käppade ja liigeste vastu. Kanepiallapanu sobib eriti hästi tundlikele lemmikloomadele.

Linaallapanu loob lahtise kihina kuiva pinnase, mis on sobilik nii lamamiseks kui toimetamiseks. Allapanu tolmab vähe ja on õrn hingamisteede suhtes. Toode seob hästi ammoniaaki ning püsib kuivana kuni 14 päeva. 

Kombineeri julgelt erinevaid allapanusid ning loo sobivaim elukeskkond just oma lemmikule! Kõik Bunny Nature allapanud leiad SIIT.