Täielikult naturaalsed Bunny allapanud on loodud selleks, et lemmikloomad tunneks end võimalikult koduselt ja saaksid liikuda oma loomuliku instinkti järgi. Kõik Bunny brändi aluspanud on ökoloogilised, ökonoomsed, väga hea imavusega, neutraliseerivad kiirelt halva lõhna ja tolmavad väga vähe (peaaegu tolmuvaba, ei tekita hingamiskahjustusi loomale ega inimesele.) Tänu naturaalsele koostisele on Bunny tooted õrnad looma käppade, naha ning karvade vastu, sobides hästi ka allergikutele. Imiteerivad kõige looduslähedasemat keskkonda pisiloomale.

Kõrge imamisvõime tõttu on tooted väga ökonoomsed - allapanu kulub vähem ning jätkub kauemaks!

Cotton Allapanu koosneb puuvillakiududest ja -seemnetest, mis loovad ideaalse keskkonna pesa ehitamiseks. Puuvill on hästi pehme ning annab palju sooja, muutes elukeskkonna loomakesele väga õdusaks. Segades Cotton allapanu Active allapanuga, saab lemmikloom ehitada endale püsimajäävaid tunneleid. Sobib ka niisama allapanuks kõikidele pisiloomadele (eriti hamstrid ja kääbushamstrid, hiired, liivahiired), kuna on ülipehme ja imab väga hästi niiskust.

Active Allapanu ühendab endas palju silmapaistvaid tooteomadusi. See on ideaalne loodusliku ja stabiilse "mänguväljaku" ehitamiseks - varustades puuri eriti paksu kihi aluspanuga ning puuvillaga (bunny cotton, võimaldate oma loomakesel uuristada käike ning ehitada tunneleid (mis jäävad ka reaalselt püsima), et nad tunneksid end koduselt ning saaksid liikuda oma loomuliku instinkti järgi. See on fantastiliselt imav ja ülipehme väikeste käppade jaoks. Sobib kõikidele pisinärilistele, kuid kõige rohkem soovitav kasutada hamstritele, hiirtele, kääbushamstritele ja liivahiirtele. Koosneb linakiududest, purustatud põhugraanulitest ja männi südamepuidust. Võrreldes Linum aluspanuga, püsib Active poole kauem värske, kuna koosneb erinevatest koostisosadest, millest igaühel on oluline roll (linakiud annab pehmuse, põhugraanul tagab imavuse, männi südamepuit tagab tunnelite püsimajäämise).

Cosy Allapanu Ülipehme pooleldi purustatud põhugraanulitest aluspanu, milles on erakordselt mõnus nii lamada kui liikuda, on õrn tundlike käppade suhtes ning väga vähe tolmav. Püüab niiskuse ja lõhnad koheselt kinni. Kõrge imavusvõime muudab allapanu eriti ökonoomseks - seda kulub vähem ning jätkub kauemaks. Allapanu tolmab vähe, olles meeldiv ja mugav nii lemmikloomale kui omanikule. Sobib kõige paremini jänestele, deegudele, merisigadele ja tšintšilladele. Aluspanu on väga kerge koristada, kuna kõrge niiskusimavuse tõttu moodustub „platoo“, mille saab kühvliga ühes tükis välja tõsta. Kuna tegemist on pooleldi purustatud põhugraanulitega, siis mingi aja jooksul (oleneb loomast ja aktiivsustasemest) tekib aluspanu juurde, kuna liikudes loom purustab graanulid ära (ökonoomsus).

Ultra Dry Allapanu On valmistatud 100% speltast ning on väga kiire imavusvõimega, sidudes ebameeldivad aroomid (eriti ammoniaak) ja niiskuse koheselt. Sobib väga hästi allergikutele, kuna aluspanu on läbinud termilise sterilisatsiooni, mis tähendab, et aluspanu on väga puhas. Sobib küülikutele, deegudele, tšintšilladele, kuid kõige paremini merisigadele, kuna on hästi pehme ja väga kiire imavusega (merisigade käpad on väga õrnad ning liiga kõva /märjaks jäänud aluspanu korral tekib koheselt pododermatiit). Väga kiire imavusvõime tähendab jällegi seda, et moodustub „platoo“, mida on väga kerge kühvliga eemaldada. Väga vähese tolmamisega. Kui juhtub, et loom hakkab seda endale sisse sööma, siis vahetada välja Cosy aluspanu vastu.
Testitud - ühest kotist jagub umbkaudselt 4 puuritäit (100cm pikkune puur.)

Kanepiallapanu loob turvaliseks kõndimiseks sulgjalt pehme pinna. Mitmekesine õlepikkus ja -tekstuur on õrnad looma käppade ja liigeste vastu. Kanepiallapanu sobib eriti hästi tundlikele lemmikloomadele. Kuna kanep seob väga hästi ebameeldivaid lõhnu, siis sobib see küülikutele, deegudele, tšintšilladele, kuid kõige paremini rottidele (kliendid kinnitavad). Sobib ka merisigadele, kombineerides Ultra Dry aluspanuga. Aluspanu on puhastatud ja väga vähe tolmav.

Linaallapanu loob lahtise kihina kuiva pinnase, mis on sobilik nii lamamiseks kui toimetamiseks. Toode seob hästi ammoniaaki ning püsib kuivana kuni 14 päeva. Sobib kõikidele pisinärilistele, kuid kõige paremini hamstritele, hiirtele, liivahiirtele ja kääbushamstritele. Kui lisada puuvilla, saab ehitada tunneleid, kuid need ei jää nii hästi püsima, kui Active allapanuga. Koosneb 100% linakiududest. Kuna on ainult 1 koostisosa, siis määrdub kiiremini kui Active.

Väikeloomade käpad on õrnad ning kõval pinnasel võivad saada kannatada. Bunny Nature allapanud on loodud selleks, et loom saaks nautida võimalikult loomulikku ja looduslikku elupaikka. 

Kombineeri julgelt erinevaid allapanusid ning loo sobivaim elukeskkond just oma lemmikule! Kõik Bunny Nature allapanud leiad SIIT.