Meilt küsitakse tihti koeratoidu naturaalsuse ning tervislikkuse kohta. Me oleme nende küsimuste üle alati õnnelikud, kuna see näitab, et koerte omanikud saavad teadlikumaks ning neid huvitab nende lemmiku tervis. Üks küsimus, mida on küsitud Bellfori kuivtoitude kohta: „miks kasutatakse kuivtoitudes peedi viljaliha?“ – siin me anneme sellele vastuse.

Soovime lühidalt selgitada, kui keeruline on koeratoidu küsimus tegelikult. Koer mitte ainult ei söö liha, vaid ka mitmesuguseid muid taimseid toitaineid. Kui ta saab õigeid toitaineid liiga vähe või vales proportsioonis, võib see varem või hiljem põhjustada puudulikkuse sümptomeid ja haigusi. Seetõttu teeb Bellfor tihedat koostööd toitumisspetsialistide, koerakasvatajate ja veterinaaridega. Nii saavad nad tagada, et nende kuivtoit aitab kaasa pikale ja tervislikule elule.

Mis on peedi viljaliha?
Peedi viljaliha on kõrvalsaadus, mis saadakse suhkrupeedist toodetud suhkru tootmisel. Need sisaldavad peamiselt seedimist soodustavat kiudaineid. Tegemist on söödamaterjaliga, mis on hea teie lemmiku seedimisele.

Bellfori toidud leiate siit!