Amanova näol on tegemist hispaania loomatoidufirmaga, mis on eelkõige tuntud oma eetilise ja keskkonnasõbraliku tootmise ning värske tooraine poolest. Nimelt on firma kuivtoidud, konservid ja maiused valmistatud 100% värskest lihast ja kalast, sisaldamata lihajahu või dehüdreeritud liha.

Amanova retseptid on välja töötatud asjatundlike toitumisspetsialistide ja loomaarstide koostöös ning sisaldavad kõiki toitaineid, mida teie lemmikloom vajab, et kasvada terveks ja tugevaks. Lisaks loomse päritoluga valkudele leiab toitudest ka puu-, juur- ja köögivilju. Tänu mitmekesisele koostisele on toidud rikkad nii valkude, süsivesikute, probiootikumide ning erinevate vitamiinide ja mineraalide poolest. Toidud sisaldavad ka kondroitiini ja glükoosamiini, aidates kaasa luude ja liigeste korrektsele toimimisele. 

Brändi tootevalikust leiad sobiva toidu igale lemmikloomale sõltumata suurusest või vanusest. Amanova on välja töötanud nii kuivtoidud, maiused kui konservid ka kõige tundikumale maitsele. Lisaks sellele on olemas ka tooted näiteks tundliku naha ja liigeseprobleemidega loomadele. Enamik retsepte sisaldab vait ühte loomset valku, tehes toidud suurepäraseks allergikutele ning õrna seedimisega ja ülekaalulistele lemmikutele.

Amanova on pälvinud The Good Shopping Guide eetilise brändi auhinna. Uuenduslik ettevõte eristub teistest oma jätkusuutlikku lähenemise poolest ning ei anna alla ka toidu kvaliteedilt, seades toorainele ja tootmisprotsessile väga kõrged standardid. Värske liha ja kala on küpsenud omas mahlas madalal temperatuuril, andes toidule ainulaadse maitse ja aroomi ning säilitades seeläbi kõik tervislikud toitained. 

Bosse kliendid, kes juba Amanova toite oma loomadele proovida on andnud, on igal juhul väga rahul. Konservid ja kuivtoidud on hästi peale läinud isegi pirtsakatele loomadele, nii et igal juhul tasub järele proovida.

AMANOVA KOERATOIDUD     AMANOVA KASSITOIDUD