Bellfor on koeratoit mida kindlasti tasuks proovida igasugustel koertel, aga eriti tundliku seedimise ja problemaatilise karvkattega koertel. Kõrge kvaliteediga teraviljavaba kuiv- ja märgtoit, suupisted ja looduslikud toidulisandid koertele, mis on valmistatud armastusega


Mis meile meeldib?
Bellfor toitude täiuslikkus on saavutatud pühendunud perefirma 25 aastane töö ja kogemuste abil ning sooviga luua looduslik toit kohalikust värskest toorainest.

Mis on oluline?
Toitude valmistamisel ei kasuta vabrikukasvatusest pärit liha, vaid ainult looduslikke komponente – looduslikku lõhet, jõeforelli, metsjäneste, vabapidamisel kanade, partide ning karjamaa lammaste liha. Samuti kohapeal kasvatatud värskeid köögivilju. Kõik toorained on inimtoidu kvaliteediga, teraviljavabad, ei sisalda sünteetilisi säilitusaineid ega maitsetugevdajaid. Valmistusprotsessis säilitatakse kõik vajalikud vitamiinid ja mineraalained ning tulemuseks on maitsev ning kergesti seeduv toit, mis sobib ka tundlikuma seedimisega loomale. Looduslikud kiudained soodustavad seedimist, probiootikumid ja fruktooligosahhariidid tagavad kasulike soolebakterite tasakaalu ning oomega -3 ja 6 rasvahapped suurepärase naha ja karvkatte.

NB! Bellfor Pur sarja toitudes kasutatakse üht valguallikat mis aitab vältida ülitundlikkust ja tagab hea seeduvuse.

Mis on eriline?
Bellfori sarja kuuluvad ka külmpressmeetodil valmistatud koeratoidud – eripäraks küpsetamisel kasutatav madal temperatuur kuni 55 kraadi. Sel viisil valmistatud toidus on säilinud kõik väärtuslikud vitamiinid ja mineraalained ning looduslikud maitseomadused. Külmpressmeetodil valmistatud koeratoit sobib ka omanäoliseks alternatiiviks toortoidule, kuid eeliseks on optimaalne suhe vajalikke aminohappeid, vitamiine, mineraalaineid ja rasvhappeid ning võimalus kerge vaevaga välistada vajalike toitainete puuduse.

Mis meid rõõmustab?
Esialgne tagasiside on olnud väga hea, toit on meeldinud ka neile koertele, kes kuivtoitu enamasti ei söö, sealhulgas ka pirtsakatele minikoertele. Maitsete hulgast leiab igaüks endale sobiva toidu, lisaks ka kutsikatoit noortele koertele.

Bellfor putukapõhine koeratoit – tulevikku suunatud valguallikas tänapäeva tervele koerale! Bellfor pakub kolme sorti putukapõhist koeratoitu ja pehmeid suupisteid. See mitte ainult ei kaitse keskkonda, vaid rõõmustab kindlasti ka teie koera. 2016. aastal oli Bellfor ka esimene ettevõte Euroopas, kes tõi turule putukapõhise koeratoidu. Sellest ajast peale on uuenduslikud putukavalguga tooted veennud lugematuid kliente paljudes riikides. Seetõttu oleme kindlad, et ka teie koer tunneb sellest rõõmu.

Tänu keerulisele aminohappestruktuurile ja putukavalgu suurepärasele seeduvusele on teie koeral palju kasu, kui toidate teda Bellfori putukapõhise koeratoiduga.

-Hüpoallergeenne valk söödaallergiaga koertele
-Hästi talutav seedeprobleemidega koertele
-Paranenud naha ja karvkatte tervis
-Tõhus tugi immuunsüsteemile