Määra tõusev suund
Lehekülg:
 1. 1
 2. 2
lehekülje kohta

Kuupakkumised kuni -40%

05.02.2024 16:03.32

Siit leiad nimekirja toodetest, mis on kuu lõpuni kuni 40% soodsamad nii e-poes kui Bosse Haabersti kaupluses!Vaata lähemalt

Talvel külmaga vajab iga inimene pakase vastu alati soojad riideid. Mütsi, salli, kindaid, saapaid. Pane ennast korraks koera käppadesse. Kui inimene kõnnib õues saabastega, siis koer seevastu paljajalu, oma õrnadel ja tundlikel käppadel.  Tänapäeval on õnneks loodud erinevaid lahendusi, et aidata meie parimatel neljajalgsetel sõpradel toime tulla erinevate ilmastikuoludega. 

Näiteks koerte jaoks on krõbeda ja libeda lumega võitlemiseks vähemalt kaks võimalust: kas kasutada käpasalvi või panna jalga sokid. Tegime asja veidikenegi lihtsamaks ja toome välja 5 põhjust miks just sinu koer vajab käpasalvi.

Vaata lähemalt

Novembrikuu kampaania

30.10.2023 8:52.47

Soorita vahemikul 01.11-30.11 ükskõik millises Bosse kaupluses vähemalt 15€ suurune ost, jäta oma andmetega sedel loosikasti ja osaled kinkekaartide loosis. Iga nädal loosime igas kaupluses 10€ kinkekaardi ning 01.12 loosime kõikides kauplustes veel 50€ kinkekaardi. Auhinnafondis 400€ väärtuses kinkekaarte!

Vaata lähemalt

Kaupluste oktoobrikuu pakkumised

10.10.2023 10:29.41

Iga kuu leiad Bosse kauplustest eripakkumised valitud toodetele. Tutvu oktoobrikuu pakkumistega!

Vaata lähemalt

Kas Sul on kodus küülik, merisiga, kääbushamster või mõni muu armas pisiloomake? Sel juhul oled vast kuulnud ka Bunny Nature ülipehmetest allapanudest, mille head omadused allpool ka välja toome.

Vaata lähemalt

Kas sinul on peres rohkem kui üks kass? Kas igal kassil peaks olema oma liivakast? Toome välja põhjused, miks on oluline, et mitme kassiga majapidamises oleks mitu liivakasti. 

Vaata lähemalt

Kassid kraabivad sageli kohti, mida inimesed eelistaksid, et nad ei kraabiks. Näiteks mööblit, tapeeti või ukseposte. Miks kassid sedasi käituda võivad? Toome välja mõned põhjused ning tegevused, kuidas seda vältida või vähendada. 

Vaata lähemalt

Kuidas valida kassiliiva?

21.03.2023 16:01.47

Kassiomanikuna on meie prioriteet tagada meie armsate neljajalgsete sõprade tervis ja heaolu. Üks oluline osa kassi hooldamisest on sobiva kassiliiva valimine. Õige kassiliiva valik on võtmetähtsusega, et tagada meie kasside mugavus, hügieen ning meie enda kodu puhtus ja lõhnakontroll. Kuid turul on saadaval erinevaid liiva tüüpe ja brände, mis võib valiku keeruliseks muuta.

Vaata lähemalt

Kas soovid oma karvasele sõbrale pakkuda tervislikku, tasakaalustatud ning üdini looduslikku toidulauda? Bosse poelettidele on värskelt jõudnud kvaliteetbränd Amanova, mis on juba ka pälvinud rahvusvahelise tunnustuse! Loe lähemalt, mis just selle brändi nii eriliseks teeb!

Vaata lähemalt

Soome bränd PALA on endale eesmärgiks võtnud valmistada parima kvaliteediga koeratoitu ilma igasuguste järeleandmisteta. Kuidas on see neil aga õnnestunud ning miks on PALA niivõrd tervislik ja täisväärtuslik? Vaatame kohe lähemalt!

Vaata lähemalt

Kas Sinu koer on jõudnud maitsta Alpha Spiriti kuivtoite? Ning kas on olnud mahti uudistada ka juba Primal Spiriti tootesarja? Toome järgnevalt välja paar põhjust, miks just see koertele mõeldud kuivtoit võiks iga lemmiklooma toidulauale kuuluda.

Vaata lähemalt

Kuidas valida koerale toitu?

02.02.2022 15:33.00

Kui perre saabub neljajalgne pereliige, kerkib kohe üles küsimus, mida talle süüa anda. Parim mida iga lemmiklooma omanik oma looma heaks teha saab, on toita teda täisväärtusliku ja tasakaalustatud toiduga, mis tugevdab koera immuunsüsteemi, hoiab seedesüsteemi hästi toimivana ja kasuka läikivana. Aga, kuidas sellist toitu leida?

Vaata lähemalt

Lemmikloomade jõulud

15.11.2021 14:30.00

Mida kinkida oma lemmikloomale jõuludeks? See sõltub eelkõige lemmiklooma omaniku maitsest, aga ka lemmiklooma eelistustest või iseloomust. Rõõmu tunneb loom igasugustest kingitustest, aga eriti neist, mida saab süüa või millega saab mängida.Vaata lähemalt

Kuidas valida lemmikule konservi?

09.08.2021 10:03.00

Lemmikloomapoed pakuvad suures valikus erinevaid konservtoite koertele ja kassidele, mis tekitab sageli küsimusi konservide vajalikkuse ja erinevuse kohta. Mille järgi valida enda lemmikule konserve?

Vaata lähemalt

Viimasel ajal kohtame palju lemmikloomatarbeid mille nimes esineb lühend TPR.
Suurim hulk sellise nimega tooteid leidub koerte mänguasjade hulgas – pallide, närimislelude, viskelelude ja erinevate nöörilelude kirjeldustes.

Vaata lähemalt

Bellfor - koeratoit nagu päris!

08.06.2021 14:01.00

Bellfor on koeratoit mida kindlasti tasuks proovida igasugustel koertel, aga eriti tundliku seedimise ja problemaatilise karvkattega koertel.

Vaata lähemalt

Monge on Itaalia firma, mis on loodud 1963 aastal eesmärgiga pakkuda kvaliteetset toitu koertele ja kassidele lähtudes nende maitse-eelistustest ja vajadustest. Olles lemmikloomatoitude liider Itaalias, tegeleb Monge uurimustega ja sellest lähtuvalt täiendab ja arendab tootevalikut pidevalt. Monge konserve koertele ja kassidele leiab Bossest juba mõnda aega ja loomaomanikud on nende headuses veendunud. Nüüd leiab Bossest ka Monge kuivtoitusid koertele ja kassidele.

Vaata lähemalt

Levinuimad vead koerte toitmisel

03.05.2021 15:52.00

Et teie koera organism oleks varustatud kõigi vajalike toitainetega, tuleb oma lemmikut õigesti toita. Ainult see tagab teie neljajalgsele sõbrale tugeva tervise ja õnneliku koeraelu.Kahjuks oleme nõustamise raames täheldanud, et paljud koeraomanikud ei tea, kuidas nende lemmikud tegelikult toituma peaksid. Mõned toitmisvead on eriti levinud. Seetõttu otsustasime kirjutada sel teemal ühe põhjaliku artikli. Altpoolt saate teada, milliseid vigu koerte toitmisel eriti sagedasti tehakse ja miks neid peaks vältima.

Vaata lähemalt

Kas kass võib süüa koeratoitu või koer kassitoitu, küsitakse sageli. Peres, kus mõlemad lemmikloomad olemas, on raske vältida naabri kausi juures maiustamist. Vastus sõltub lemmikust. Kassile ei tee head süüa koeratoitu igapäevaselt, aga  lihvitud maitsega kass reeglina koera toidust vaimustusse ei satugi. Koer võib süüa kassitoitu küll, aga pole soovitav.  Rasvasem kassitoit teeb vähem fanaatilise trennitegija kiirelt priskeks pallikeseks. Koerale endale küll kasvav kõhuke muret ei valmista, sest kassitoidud lihtsalt maitsevad nii vastupandamatult hästi.
Vaata lähemalt

Hoia oma tubane kass aktiivsena

05.10.2020 12:33.00

Enamus toakassid ei liigu piisavalt, et hoida oma tervis korras. Paljud inimesed leiavad, et nende kass kodus magab ja sööb - järelikult on hea elu, kuid kassil on vaja liikuda. Tihti omanikud ei tea, mida teha toakassiga, siin on mõned nipid, kuidas kass hoida aktiivsena.

Vaata lähemalt

Kana - uus lemmik ja õueilu

13.07.2020 10:57.00

Kanad on nutikad ja vastupidiselt eelarvamusele, vägagi õpivõimelised. Katsed on ka näidanud, et kanad on piisavalt intelligentsed, et loendada ja aru saada lihtsast aritmeetikast. Kõik see teeb kanadest toredad seltsilised, kelle selts pakub rõõmu ja lõõgastust.

Kanade pidamine ongi muutunud viimasel ajal väga populaarseks. Ühemoodi menukad on nii usinalt munevad ja aias ringi jalutavad, harjumuspärase välimusega kanad, kui ka lemmikloomana peetavad, ilmelise välimusega eksemplarid. Erilist rõõmu valmistab väike kanapere lastele ja lapsed tegelevadki kanadega meelsasti. Millest siis alustada, kui tekib vastupandamatu soov sisustada oma aega mõne armsa kana pidamisega?

Vaata lähemalt

Märksõnad:

Vabas looduses on merisead saakloomad ja nende instinktid käsivad neil olla ettevaatlikud, et mitte mõne röövlooma saagiks langeda. Sellepärast võtab päris kaua aega, enne kui merisiga hakkab usaldama oma inimest, kes teda lemmikloomana peab.Vaata lähemalt

Toidu sobimatus ja toiduallergiad on koerte puhul laialt levinud probleem. Need põhjustavad nahaprobleeme ja seedehäireid ning koeraomanikud ei tohiks neisse kergekäeliselt suhtuda. Paljud tootjad pakuvad toiduallergiatega koertele niinimetatud hüdrolüüsitud koeratoite. Selles artiklis saate teada, mis need täpselt on, miks need pole alati hea valik ja mida me nende asemel soovitame.

Vaata lähemalt

Paljud lemmikloomaomanikud on hädas oma lemmiklooma küünte lõikamisega. Küünte lühendamine võib suurt stressi tekitada nii peremehele kui lemmikloomale ja paljudel juhtudel üldse ebaõnnestuda. Küünte lõikust võivad ühtemoodi vihata nii koer kui kass ja abi pole sageli ka maiustustega meelitamisest.

Vaata lähemalt

10 soovitust, et kass oleks õnnelik:

1) Kassipoega ei tohiks ema juurest ära tuua enne 16 elunädalat (see on ca 4 kuud) Esimesed elukuud on kassipoja elus väga oluline aeg - kassiema õpetab oma poegadele kuidas kassiks olemine täpselt käib. Mida varem kassipoeg ema juurest ära võetakse, seda suurem on tõenäosus, et hilisemas elus esineb kassil erinevaid käitumisprobleeme.

Vaata lähemalt

Meilt küsitakse tihti koeratoidu naturaalsuse ning tervislikkuse kohta. Me oleme nende küsimuste üle alati õnnelikud, kuna see näitab, et koerte omanikud saavad teadlikumaks ning neid huvitab nende lemmiku tervis. Üks küsimus, mida on küsitud Bellfori kuivtoitude kohta: „miks kasutatakse kuivtoitudes peedi viljaliha?“ – siin me anneme sellele vastuse.


Vaata lähemalt

Koerte käppade hooldus

08.11.2017 10:43.14

Külma ilmaga lumisel teel või lausa sügaval lumes jalutamine on nii mõnegi koera jaoks suur katsumus. Kuidas oma lemmikut aidata?Vaata lähemalt

Paljud majaomanikud kel aias ringi jooksmas koer või koerad, märkavad lemmiklooma uriinist murule tekkivaid inetuid kollaseid laike. Mida suurem koer, seda rohkem leidub murul ka probleemseid laike. Põletuslaigud on eriti silmatorkavad kevadel ja suvel ning sageli kulub kaua aega kuni muru taastada õnnestub. Kuni ring hakkab jälle otsast peale.

Vaata lähemalt

Märksõnad:

 

Haabersti Bosses on müügil lemmikloomad, -linnud. Ka viirpapagoid. Kogusime siia kokku mõned huvitavad ja põnevad faktid nende toredate lindude kohta.

Vaata lähemalt

Miks ja kuidas kassid nurruvad?

01.10.2015 12:30.57


Enamasti arvatakse, et kassid näitavad oma nurrumisega rahulolu. Nüüd on avastatud, et kassid nurruvad ka siis, kui nad on viga saanud või haiged.

Vaata lähemalt

Koer taimetoitlaseks? Aga kass?

03.09.2015 9:59.37Tänapäeval on päris paljud inimesed taimetoitlased ja mõned taimetoitlased arvavad, et ka nende lemmikloom võiks taimetoitlane olla. Ka meie käest on küsitud taimetoitu nii koetele kui kassidele. Kas koerad jäävad ellu ja on hea tervise juures vaid taimset toitu süües? Aga kassid?

Vaata lähemalt


Meie käest aeg ajalt ikka küsitakse, et mida arvata koerale toortoidu pakkumisest. Uurisime seda teemat natuke ise ja toome Teieni kokkuvõtte artiklist, mille sel teemal leidsime. Artikli autor on
Steven E. Crane, kes on mitmete veterinaaridele õpikuna mõeldud loomade toitumisalaste raamatute (ja ka artiklite) autor.

Vaata lähemalt

Nutram uueneb

09.07.2015 10:50.06

Nutram koera- ja kassitoidud on teada ja tuntud paljudele koera- ja kassiomanikele ning lemmiktoiduks paljudele koertele ja kassidele. Toidud on tõesti head ja kvaliteetsed, aga Nutram soovib pakkuda enamat! Põhjalikud uuringud ja katsetused on viinud selleni, et Nutram muutub veelgi paremaks. Muutub kogu konseptsioon, retseptid ja kottide kujundus.

Uus Nutram põhineb usul, et loom vajab õnnelikuks eluks armastust, hoolt, lähedust oma pere(mehe)ga ja head tervist, mis tuleb kvaliteetsest toidust. Nutram on veendunud, et tervis ja heaolu algavad just seestpoolt.

Vaata lähemalt

QUIKO - uudistooted pisilemmikutele & lindudele

Quiko on perefirma Saksamaalt, mis on tegutsenud juba üle 40-ne aasta. Algselt oli tegemist hoopis pagaritöökojaga. Aga nad hakkasid oma pagaritoodete ülejääkidest linnutoitu valmistama ja nüüdeks on nad pirukate ja saiade küpsetamise ammu lõpetanud ja spetsialiseerunud just lindudele ja pisilemmikutele. 


Alguses suunasid nad oma kaubavaliku kasvatajatele, kellel oli palju linde või loomi ja tihedas koostöös nendega arendati välja palju vajalikke tooteid. Koostööd tehakse ka farmaatsiatehastega ja nii on loodud mitmeid tooteid, mis hoolitsevad lemmiku tervise ja heaolu eest.


Quiko ongi spetsialiseerunud just lindudele ja pisinärilistele. Nende tootevalikust leiab toitu, vitamiine, toidulisandeid ja maiustusi lemmikutele.

Tooted jõuavad müügile 21. nädalal.


Uued toidud koertele ja kassidele - ANF Holistic Grain Free


ANF on välja töötanud uue toidusarja - holistilisel põhimõttel ja värskest lihast valmistatud teravlijavabad toidud koertele ja kassidele. Tootesarja kuulub kolm toodet:

1) värske lõhega toit väikestele ja keskmistele koertele

2) värske kanalihaga toit suurt tõugu koertele

3) värske kanalihaga toit kassidele

 

Holistilisel põhimõttel valmistatud tasakaalustatud toit sisaldab koostisosi, mis katavad koerte ja kasside kõik toitainevajadused. Värske liha muudab toidu lemmiku jaoks eriti maitsvaks ja ahvatlevaks. Lisaks on toit naturaalne, kergesti omandatav ja väga hoolikalt valitud koostisosadega.Mida tähendab holistilisel põhimõttel valmistatud toit?

Holistilisel põhimõttel valmistatud lemmikloomatoitudes on kasutatud ainult kõrgeima kvaliteediga koostisaineid ja lisatud on  tervist toetavaid ja parandavaid vitamiine ja toidulisandeid. Toit ei sisalda kahjulikke säilitusaineid, kemikaale või täiteaineid, mida tavaliselt kasutatakse kõigis tavakaubanduses (supermarketid) müüdavates lemmikloomatoitudes. On avastatud, et kõik sellised säilitus- ja täiteained ning kemikaalid võivad põhjustada seda, miks viimasel ajal esineb lemmikloomadel aina tihedamini vähkkasvajaid. Hoolikalt valitud koostisosadega  terviklikud lemmikloomatoidud aga aitavad ennetada lemmikloomade haigusi, eriti naha allergilisi reaktsioone ja seedeprobleeme.
 
Sõna "holistiline" põhimõtteliselt tähendabki "terviklik". Teisisõnu tegemist ei ole lihtsalt lemmiku jaoks vajalike ja loomulike koostisosadega toiduga, vaid lemmikloomade toitumist vaadeldakse osana terviklikust elustiilist. See tähendab tasakaalus peavad olema lemmiku füüsiline, vaimne ja sotsiaalne heaolu. Lemmiklooma hea elukvaliteedi tagab puhas ja meeldiv keskkond, hea toit ja vajadusel veterinaarne abi.


Miks valida oma lemmikule Holistic Grain Free toit?

 • Toit on valmistatud värskest kanalihast või värskest lõhest, et toit maitseks imehea
 • Värskest lihast valmistatud teraviljavabast toidust omandab loom vähemalt 95% toidus sisalduvatest valkudest
 • Mida rohkem loom toidust toitaineid omandab, seda väiksem on ka tema väljaheidete hulk
 • Värskes lõhes sidalduv Omega 3 rasvhape tagab särava ja läikiva kasuka ning terve naha
 • Värske kanaliha omandab kersesti omandatavat valku
 • Toidus sisalduvad puu- ja juurviljad on vitamiinide, mineraalide ja antioksüdantide allikad
 • Teravilja, maisi ja soja - teada kui ühed peamised allergeenid - vaba!

 

OSTA SIIT!
Grain Free Holistic lõhega toit väiksestele ja keskmistele koertele
Grain Free Holistic kanalihaga toit suurtele koertele
Grain Free Holistic kanalihaga toit kassidele

Madala GI-ga toidud pikendavad eluiga

 

/Allikas: Postimehe Terviseleht/


Austraalia teadlaste läbi viidud loomkatsest selgus, et kui anda keskealistele hiirtele elu lõpuni madala glükeemilise indeksiga toitu, elavad nad 12 protsenti kauem kui tavatoidul olles.


Deakini ülikooli teadlaste sõnul toimib madala glükeemilise indeksiga toit molekulaarsel tasandil, kirjutab ergo-log.com.


Madala glükeemilise indeksiga toidusedel tähendab seda, et veresuhkru tase ei tõuse liiga kõrgele. Seda on võimalik tagada, kui vältida kergesti imenduvaid süsivesikuid, nagu suhkur, maiustused ja glükoos.


Teadlased andsid keskaelistele (20 kuud vanadele) hiirtele nende elu lõpuni toitu, mille glükeemiline indeks oli 27. Kontrollgrupi hiirtele anti aga tavalist toitu, mille glükeemiline indeks oli 70. Et seda oleks võimalik võrrelda toiduga, mida me ise sööme, siis näiteks leiva, pastatoodete ja küpsetiste glükeemiline indeks on umbes 70, õuntel, täisterapastal ja kinoal aga veidi üle 30. 


Selgus, et hiired, kes said madala glükeemilise indeksiga toitu, elasid kontrollgrupi hiirtest 12 protsendi võrra kauem. 


Kui katsealused olid 24 kuu vanused, reageerisid madala glükeemilise indeksiga toitu saanud isendid neile antud glükoosile paremini kui kontrollgrupi hiired. Samuti leidsid teadlased, et madala glükeemilise indeksiga toitu saanud hiirtel oli kontrollgrupi hiirtega võrreldes vähem DNA molekulaarseid kahjustusi, mis kaasnevad vananemisega.


***

Meie usume ja loodame, et madala glükeemilise indeksiga toidud mõjuvad sama hästi ka koertele ja kassidele. Kui soovite, et teie lemmik elaks teiega koos kaua rõõmsalt ja elujõuliselt, siis pakkuge talle Nutram Grain Free toitusid! Nutram Grain Free toidud on madala glükeemilise indeksiga, lisaks on need teraviljavabad, sisaldavad supertoiduaineid ja on lihtsalt imemaitsvad!


Rohkem Nutram Grain Free toitude kohta saab lugeda siit, siit ja siit!


Osta saab siit!SmartLeash jalutusrihmad turvaliseks jalutuskäiguks


SmartLeash jalutusrihm muudab jalutuskäigu nauditavaks ja turvaliseks nii koerale kui peremehele.


Kui sinu koeral on kombeks sikutada või jalutuskäigu ajal teha äkilisi jooksusööste mõne linnu või kassi suunas, siis see jalutusrihm on parim valik. SmartLeash jalutusrihm töötab samal põhimõttel, mis auto turvavööd. Niipea kui koer tahab ootamatult jooksu pista, lukustab jalutusrihm ennast automaatselt, ega vabasta lukustust enne kui koer sikutamise lõpetab. Selline süsteem aitab ära hoida ohtlikke ja ebameeldivaid olukordi ning jalutuskäik muutub turvalisemaks ja stressivabamaks nii koerale kui peremehele.


Jalutusrihm on varustatud löögipehmendajaga, mis hoolitseb, et koera peatamine oleks sujuv.  Nii säästad ennast ja oma kätt ootamatutest järskudest tõmmetest ja samas ei tõmba koer endal hinge kinni. Löögipehmendajaga on varustatud M, L ja XL suuruses SmartLeash rihmad.

Vaata toodet tutvustavat videot siit!

 

OSTMA!


Bosse Lemmikloomapood Ülemiste keskuses

Seoses juurdeehitus- ja remonttöödega Ülemiste keskuses on Bosse Lemmikloomapood mõnda aega suletud alates 14.september ja avame poe uues kohas 23.september või mõni päev hiljem, nii kuidas kõik valmis jõuame.

Uus Bosse saab olema avaram ja ilusam! Bosse uueks asukohaks on kohe Suur-Sõjamäe tn poolse sissekäigu juures, McDonalds´i kõrval.

 

Isle of Dogs karvahooldusvahendid

07.08.2014 13:07.34

Isle of Dogs karvahooldusvahendid

 

Meil on suur rõõm teatada, et Isle of Dogs on taas Bosse poodides saadaval! Kõik, kes on proovinud, need teavad millist imet need tooted koera kasukaga teevad. Need on lausa asendamatud, kui käid oma koeraga näitustel ja soovid näituse ajaks oma lemmiku kasuka ilu eriti esile tõsta. Kuuldavasti kastuavad koeraomanikud neid šampoone-palsameid ka enda juustel. ;)

 


 

Isle of Dogs on pühendunud koera karvahooldustoodete valmistamisele. Olles ise koerakasvatajad, teadsid Isle of Dogs asutajad suurepäraselt, kui erinevad on koerad ja nende kasukad. Järelikult peab ka karvahooldusele erinevalt lähenema sõltuvalt tõust, soost, karva tekstuurist, värvist, koera vanusest ja elustiilist. Loodud on eraldi tooted nii valge, musta kui punaka kasukaga koertele, nii karmikarvalistele kui pikakarvalistele jne. Isle of Dogs kasutab oma toodetes (lisaks paljudele muudele) kahte imet tegevat looduslikku ainet  - külmpressitud kuningakepiõli* ja mesilaspiima**.

Isle of Dogs tootevalikust leiad šampoonid, palsamid ja erinevad karvahooldusspreyd.

Osta siit!

 

Kõigil, kes ostavad Grain Free koeratoitusid, on võimalus endale kingituseks valida üks 60ml Isle of Dogs šampoon!

Valida saab kolme erineva šampooni seast:

Isle of Dogs No 10 - kuningakepiõliga šampoon
Aitab parandada karvkatte tekstuuri, lihtsustada harjamist, vältida ja/või tuua leevendust kuivale nahale, lisada läiget ja soodustada paranemist. Sobib igapäevaseks kasutamiseks. Pikendab pesemistevahelist aega.

Isle of Dogs no 12 - kuningakepiõliga šampoon väga kuiva nahaga koertele
Mõeldud koertele, kellel on tõsiselt kuiv ja/või põletikuline nahk või kahjustunud karvkate. Šampoon toob leevendust ärritunud nahale ja soodustab paranemist ning toidab/niisutab kahjustunud karva.

Isle of Dogs no 20 - mesilaspiimaga šampoon
Soodustab karvakasvu. Hoiab korras, hooldab ja lisab karvkattele kohevust. Eriti kasulik koertele, kes on oma karva peale uut pesakonda, valetiinust või aastaaegade vaheldumist maha ajanud. Kasutage regulaarselt, et aidata parandada või stimuleerida uute karvade kasvu.


Pakkumine kehtib vaid e-poes ja kuni kaupa jätkub. Kingituse valiku saad teha Grain Free koeratoitu ostes toote lehel, toote kirjelduse all.


 

*Kuningakepiõli, mille tervistavad ja nahka hooldavad kasulikud omadused on laialt tuntud, eraldatakse Isle of Dogs toodetes kasutamiseks loodusliku, mittekeemilise protsessi käigus, mis säilitab õli puhtaimal kujul.

Kuningakepiõli saadakse kuningakepi seemnetest õli ekstraheerimisel. Taim on pärit Põhja-Ameerikast, kust see tuli Inglismaale kogemata, kui tubakat transportivad kaubalaevad kallasid maha ballastiks olnud mulla ning selles hakkasid seemned kasvama. Kuningakepp võeti ametlikult Euroopas kasutusele 1614. aastal, kuningas James I valitsemise ajal, ning sai kiiresti oma ravivate omaduste pärast tuntuks kui „Kuninga imerohi”. Kuningakeppi ei uuritud siiski põhjalikumalt 1919. aastani, mil Saksamaal teatati taime gamma-linoleenhappe (GLA) sisaldusest ning sellest tulenevalt jälgiti kuningakepi mõju rakkude tekkele ja kolesterooli vähendamises. Tänapäeval on kuningakepiõli tervistavad ja nahka hooldavad kasulikud omadused laialt tunnustust leidnud. Puhas külmpressitud kuningakepiõli on saadud kaheaastasest kuningakepist (Oenothera biennis). Võtab aega kaks aastat, et ühel lillel valmiks 5000 pisikest punakaspruuni seemet, mis on piisav 500 mg õli tegemiseks. Kuningakepiõlis on palju rasvhapet GLA, mis on oluline vahendaja linoleenhape (LA) muutmises ainevahetuse käigus prostaglandin E1-ks (PGE1). PGE1 on üks paljudest prostaglandinitest, mis on üksteisega asendatavad ning mis muudavad paljude hormoonide käitumist. Kõrge LA (70%) ja GLA (10%) tasemega kuningakepiõli on parem, kui kasutada LA-d üksinda või küllastatud õlisid, mis ei sisalda GLA-d ja LA-d. Isle of Dogs toodetes on kuningakepiõli kahes variatsioonis: veterinaarsetele standarditele vastavas šampoonis on 3% ja tavalises šampoonis 1%. On oluline teha vahet ekstraktidel ja puhtal külmpressitud kuningakepiõlil. On kaks põhilist kuningakepi seemnetest õli eraldamise viisi: solventekstraktsioon ja külmpressimine. Esimese puhul pestakse seemneid lahusega, mille tulemusel õli ja lahusti lahustuvad seguks ning mis vajab hiljem dekanteerimist ja kuumutamist, et lahustit pealt ära keeta. Teisel juhul, mida kasutatakse ka Isle of Dogs toodete juures, toimub õli väljapressimine spetsiaalsetes masinates, mis rakendavad kuningakepi seemnetele suurt rõhku ning sõna otseses mõttes pigistavad puhta kuningakepiõli looduslikul viisil välja. Kuigi külmpressimine on kulukam, eelistatakse seda meetodit, kuna külmpressimisel välditakse kemikaalide kasutamist. See aitab kuningakepiõlil säilitada vajalike toitainete kvaliteeti ning vältida kemikaalide kasutamist. Paljud teised tänapäeval turul saadaval olevad tooted kasutavad kuningakepiekstrakti, mis on oma tõhususe poolest madalama kvaliteediga.

 

**Mesilaspiim on piimasarnane nõre, mida töömesilased valmistavad tarus. Mesilaspiim ehk mesilasema toitepiim on sellise nimetusega, kuna see on ainus emamesilase toiteallikas. See pakub kõiki B-vitamiine; vitamiine A, C, D, E ja K; enam kui tosinat olulist mineraali; 18 aminohapet ning teisi tähtsaid koostisosi, nende hulgas nukleiinhappeid (DNA ja RNA). Mesilaspiim on üks kõige puhtamal kujul esinevaid valke looduses. Uuringud on näidanud, et karvanääpsude toitmine selle valguga soodustab karvade uuenemist.

Mõned mesilaspiimaga tihti seostatavad kasulikud omadused on näiteks suurem energiatase, tervem nahk ja karvad ning nooruslikum välimus. Usutakse, et see tugevdab ka immuunsüsteemi, suurendades vastupidavust külmetushaigustele, gripile ja teistele haigustele.

Life Petcare on Itaalia firma, mis on loodud oma ala entusiastide poolt.  Toit mida lemmik sööb mõjutab oluliselt tema elu, tervist ja heaolu.  Uuringud on tõestanud, et paljud kliinilised patoloogiad (näiteks ülekaalulisus, allergiad, probleemid neerude ja kuseteedega) tekivad kui loom sööb kehva ja ebakvaliteetset või tema jaoks ebasobivat toitu.  Neid probleeme on võimalik ära hoida pakkudes lemmikule kvaliteetset ja kõrge toiteväärtusega toitu.

Lifecat (toidud kassidele) ja Lifedog (toidud koertele) tootesarjad on valmistatud parimatest koostisosadest. Need on naturaalsed, sisaldavad parima toieväärtusega koostisosi ning on vabad igasugustest kunstlikest lisaainetest. Paljudest lemmikloomatoitudest leiab hulga kõikvõimalikke ekstra lisatud vitamiine ja mineraale, et tasakaalustada kehvasid koostisosasid Life konservide koostisosad on kõik hoolikalt valitud ja ülikõrge toiteväärtusega ja seega puudub vajadus eraldi juurde lisada vitamiine või mineraale.

Lisaks klassikalistele retseptidele leiab nii kassi- kui koertekonservide seast põnevaid ja innovatiivseid retsepte.


Lifecat – konservisari kassidele


Lifecat Naturale

Lifecat Naturale konservidesse on valitud kõrgeima kvaliteediga kala või liha. Konserv serveeritakse koostisainete enda küpsetusleemes. Kala või liha sisaldus on vähemalt 75%. Konserv sisaldab rikkalikult kvaliteetset valku, on madala rasva- ja süsivesikute sisaldusega. Ei mingeid lisaianeid.

Osta siit!Lifecat le Ricette

Lifecat le Ricette konservisarja tooted on fantaasiarikka kooslusega naturaalsetest koostisosadest ja võrratust maitsest. Juba pakend on äärmiselt põnev! Liha ja kala on parima kvaliteediga serveerituna erinevate põnevate garneeringutega. Nendele konservidele ei suuda vastu panna  isegi kõige pirtsakamad kassid.

Osta siit!Lifecat Tuna & Rice

Lifecat Tuna & Rice sarja konservides on kasutatud tuunikala liha tumedamat osa, mis on eriti toitaineterikas. Kõikide sarja konservide lihaosa on tarrendis  serveerituna „riisikoogikesel“. Tuunikalas sisalduv kvaliteetne valk on kombineeritud riisis sisalduvate süsivesikutega. Ei mingeid kunstlikke lisaaineid!

Osta siit!Lifecat Spuntini

Lifecat Spuntini konservid on valmistatud 100% naturaalsetest lemmikloomatoiduks sobilikest koostisosadest. Äärmiselt põnevad maitsekooslused on pakitud mugavatesse paraja suurusega kotikestesse. Paku seda kassile kerge einena või maiuspalaks. Ei mingeid kunstlikke lisaaineid.

Osta siit!


 

Lifedog – konservisari koertele


Lifedog Naturale

Lifedog Naturale konservid sobivad pigem väikest tõugu koertele ja ka neile, kes on kehva isuga. Lifedog Naturale konservides  on liha või kala lõigatud väikesteks kuubikuteks või fileeribadeks. Konserv on valmistatud vaid naturaalsetest koostisosadest, on teraviljavaba ega sisalda mingeid lisaaineid. Konservid sisaldavad rohkelt kvaliteetset valku, on madala rasva- ja süsivesikute sisaldusega.

Osta siit!


Lifedog Nutrition Plus

Lifedog Nutrition Plus sarja konservides on liha lõigatud suuremateks kuubikuteks või hakitud. Konservid sobivad pigem keskmistele ja suurtele koertele. Konservid sisaldavad rohkelt kvaliteetset valku, on tasakaalustatud rasva- ja süsivesikute sisaldusega. Ei sisalda mingeid lisaaineid.

Osta siit!

 

Bosse PILDIMÄNGU VÕITJAD!

28.05.2014 13:45.53

Bosse PILDIMÄNGU VÕITJAD!

Tähelepanu-tähelepanu! Kuulutame välja Bosse pildimängu võitjad!

KOERTE KATEGOORIAS kogusid kõige enam hääli:
1) Yorkshire Terjer Debo (Kirke K) 505 häält
2) Taksikoer Max-Rey (Helina Adler) 393 häält
3) Saksa Lambakoer Margman Enzaro (Anneli Vaks) 376 häält

KASSIDE KATEGOORIAS kogusid kõige enam hääli:
1) Scottish Fold Miisi (Kaija-Liisa Ojamäe) 445 häält
2) Bonne Chance Hanny of Safinland (Jana Kuzmina) 320 häält
3) Ultra Jacklyn of Safinland (Jana Kuzmina) 318 häält

PISILEMMIKUTE KATEGOORIAS kogusid kõige enam hääli:
1) Tuhkur Suhkur (Triin Rannak) 391 häält
2) Valgetuhkur Miko (Joonas Tiho) 366 häält
3) Küülik Tupsu (Kristiina P) 270 häält

LINDUDE KATEGOORIAS kogusid kõige enam hääli:
1) Siuts & Säuts (Helerin Sarnit) 22 häält
2) Kustav (Merily Šmidt) 18 häält
3) Tinky (Gea Koppel) 14 häält

Võitjatega võtame ühendust!


Kõik võitjad saavad auhinnaks oma võidupildist pilti seinale (valmistab Minu Print OÜ, www.minuprint.com) ja Bosse Lemmikloomapoe kinkekaardi. Aga enne veel, kui võitjad oma pildid kätte saavad, teeme nendest väikese näituse Haabersti Bosses!


Kõigile osalejatele suur tänu imetoredate piltide eest!

Bosse PILDIMÄNG

10.04.2014 10:36.35

Bosse PILDIMÄNG

Näita meile oma lemmikloomi ja saada temast pilt! Näita meile vahvaid hetki ja põnevaid momente temast ja koos temaga ning võida endale oma lemmiku pilt koju seinale!


Pilte ootame nii koertest, kassidest, pisiloomadest (jänkud, merisead, tuhkrud, hamstrid ja kõik teised puuriloomad) ja lindudest. Pildid postitame Bosse Facebook´i lehele vastavasse kausta ("koerad"; "kassid"; "pisiloomad" või "linnud"). Iga kategooria kolm kõige enim hääli kogunud pilti palume Minu Print OÜ-l (www.minuprint.com) kenasti 45 x 30cm mõõdus fotokapale trükkida ja riputame need paariks nädalaks näitusena Haabersti Bossesse, kus kõik saavad neid vaadata ja imetleda. Pärast näitust saavad pildiomanikud need pildid endale ja lisaks kingime võitjatele 10€ Bosse kinkekaardi, et oma lemmikule midagi head osta ja veel väikesi üllatusi.


Pilte ootame 14. aprillist 14. maini! Saada oma pilt Bossesse e-maili aadressil: k.lohmus@bramham.ee


Bosse pildimängu reeglid:


1. Pildimäng kestab/pilte ootame 14. aprillist 2014 kuni 14. maini 2014. Võitjad kuulutame välja 26.mail.

2. Pildimängu kõigis neljas kategoorias – koer, kass, pisiloomad ja linnud, võidavad kingituse kolm kõige enam hääli („like“-e) kogunud fotot. 

Kingituseks saavad kõik võitjad oma võistlustele saadetud fotost  45 x 30cm suuruse  pildi fotokapal (valmistatud ettevõttes Minu Print OÜ www.minuprint.com ). Enne fotode võitjatele üle andmist ripuvad need kaks nädalat väikese näitusena üleval Haabersti Bosse Lemmikloomapoes, kus kõigil on neid võimalik imetlemas käia. Lisaks saavad kõik võitjad 10€ Bosse Lemmikloomapoe kinkekaardi ja väikese üllatuse. 

3. Fotovõistlusel osalemiseks tuleb foto oma lemmikust saata e-mailiga aadressil k.lohmus@bramham.ee. 

4. Fotod lisame ise Bosse Facebooki lehele vastavatesse kaustadesse („koer“, „kass“, „pisiloomad“, „linnud“)

5. Mängus osalemiseks peab osaleja lubama oma andmeid (fotot, e-posti aadressi, lemmiklooma nime) kampaania raames kasutada.

6. Kasutaja andmeid ei jagata kolmandatele osapooltele.

7. Võitjatega võetakse ühendust. Võitjate nimed avaldatakse Bosse Lemmikloomapood Facebooki leheküljel.

8. Auhindu ei maksta välja rahas. Kampaania korraldaja võtab enesele vastutuse kõigi võitudega seotud seadusjärgsete maksude tasumise eest.

9. Võitjad peavad auhinna kättesaamisel esitama Bosse Lemmikloomapoe (Bramham Trade AS) esindajale oma isiku tuvastamiseks isikut tõendava dokumendi (pass, juhiluba, ID-kaart).

10. Kõigi auhindade kättetoimetamise üksikasjad lepitakse võitjatega kokku isiklikult.

11. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadusandlusele.

12. Mängu korraldajatel on õigus vääramatu jõu (force majeure) ilmnemisel tarbijamäng ühepoolselt katkestada,  teavitades sellest viivitamatult massimeedia vahendusel.

13. Kampaania lisainfo e-maili aadressil: k.lohmus@bramham.ee

 


HERRMANN´S - orgaanilised konservid Saksamaalt!

Herrmann´s on üks esimesi orgaanilise koera- ja kassitoidu tootjaid Saksamaal. Tegemist on 2005. a. asusatud perefirmaga, kes teeb oma tööd hoole ja armastusega. Nende tootmisprotsessis on suur osa käsitööl ja tähtis roll säästlikul tootmisel. Herrmann´s-i missioon on valmistada kõrgeima kvaliteediga ornaanilisi lemmikloomatoitusid. BIO-sertifikaat kinnitab, et kõik nende tooted on rangelt kontrollitud, orgaanilist päritolu, tervislikud ja kvaliteetsed.

 

Herrmann´s konservid ei ole üks ja ühtlane arusaamatu mass, vaid sealt võid leida erinevate koostisosade tükke. Konservides olevad värsked puu- ja köögiviljad hakitkse käsitsi paraja suurusega tükkideks, segatakse tükeldatud lihaga ning lisatakse õlisid ja ürte. Siis on konservid pakitud ja pärast pakkimist kuumutatud madalatel temperatuuridel, et säilitada toidu parimad omadused. Tulemuseks on orgaanilised, tervislikud ja isuäratavad konservid.

 

Kõik konservides kasutatud karilooma või linnuliha on pärit sertifitseeritud orgaanilistest farmidest, kala on pärit säästva tootmise põhimõttel töötavatest kalakasvandusdest ja ulukiliha on pärit vabas looduses elanud ja kasvanud loomadelt. Kõik puu- ja köögiviljad, ürdid ja õlid on pärit orgaanilistelt kasvatajatelt.

 

Herrmann´s konservid on saadaval kõigis Bosse poodides ja Bosse e-poes.

Osta siit!

Innovatsioon kassitoidumaailmas -

Nutram GRAIN FREE kassidele!


Paljud loomasõbrad on kindlasti tähele pannud, et tänapäeval esineb nii koertel kui kassidel aina rohkem ja tihedamini erinevaid tervisehädasid (näiteks diabeet, rasvumine, erinevad allergiad). Põhjuseks peetakse elukeskkonda ja tingimusi: paljud lemmilkloomad elavad linnades millega kaasneb vähene liikumine (osad lemmikloomad elvabki ainult toas) ja suurem õhusaastatus. See mõjutab loomade tervist. Kui lemmikloom tundub loid ja tujutu, tema kehakaal kipub vägisi tõusma või on tal allergia teravilja või kartuli vastu, siis Nutram Grain Free toit on just parim valik!


Koeraomanikele on Nutram Grain Free toit juba tuttav ja tagasiside koeraomanikelt on olnud suurepärane: koertele maitseb ja koeraomanik on rahul kuna on kindel, et tema koer sööb tõesti parimat toitu. Meeldetuletuseks saab Grain Free koeratoidust lugeda siit ja siit!


Nüüd on meil suurepärane uudis kõigile kassiomanikele: GRAIN FREE TOIT KASSIDELE ON KOHAL! Grain Free kassitoit on saadaval kalkuni ja kanaga või lõhe ja forelliga. Mõlemad toidud on olemas nii 300g kui ka 1,8kg pakkides.


Miks Grain Free kassitoit nii eriline on?

1) Toit EI SISALDA teravlija, kartulit, gluteeni, ega säilitusaineid


2) Saadaval täielikult kana vaba või täielikult kala vaba retsept. Hea valik, kui sinu kassil on kas kala või kana suhtes allergia või ta lihtsalt keeldub söömast üht või teist.


3) Sisadab madala glükeemilise indeksiga koostisosi - quinoa, läätsed, rohelised herned, spinat jne. Need hoiavad veresuhkru taseme ühtlasena. Madala glükeemilise indeksiga toiduained ei tekita pärast söömist veres järsku veresuhkru tõusu. Järsku veresuhkru tõusu seostatakse diabeedi ja rasvumise tekke soodustamisega.


4) Toidu koostisse kuuluvad niinimetatud supertoiduained, mis on väärtuslikud energiaallikad, sisaldavad rikkalikult prebiootikume, ms toetavad seedimist ja lemmiku tervist üldiselt. Supertoiduaineteks on näiteks chia seemned, värsked marjad, vetikad, agaavi inuliin jpt.


5) Toit on rikas Omega rasvhapete poolest. Need tagavad terve naha, läikiva kasuka ja tugeva immuunsussüsteemi.


6) Toit sisaldab vaid värsket liha, mida ei ole kuidagi hormoonidega mõjutatud

 

Kassiomanike kogemused

Minu väga valiv ja pirtsakas kass, kes tavaliselt suhtub uutesse toitudesse esialgu väga umbusklikult ja ettevaatlikult, lausa tormas seda toitu sööma. Ei mingit ümber kausi käimist või pikemat nuusutamist. Sööb isukalt, ole vaid "mees" ja kalla ette.
Proovisin Nutram Grain Free kalkuni ja kanaga toitu. Proovida otsustasin just seepärast, et see tundub igati tervislik ja kasulik toit.

Ingrid (kodus 9a Exotic tõugu kass)


* * *

Proovisin nii kanaga kui kalaga varianti. Kassile meeldisid, neid võiks ka ise süüa.
Valeri


* * *

Pakendit võimalik mugavalt avada ja sulgeda nn tõmbluku abil. Toidupalad on väikesed (võrreldes näit Applaws omadega, mis ka teraviljata). Muidu toiduga pirtsutav 12-aastane vöödiline tunnistas söödavaks ja otsib Nutrami palakesed kausist Applaws'i omade vahelt välja. Proovisin Grain Free kanaga toitu.
Robert


* * *

Väga hea vaheldus tavalisest toidust, meie kiisud on väga rahul uue toiduga. Proovisin nii kanaga kui kalaga varianti.
Piret


* * *

Minu konservatiivsed kiisud otsustasid, et see toit on hea. Krõbinad on suhteliselt väiksed ja erineva kujuga.. ja krõmpsub hästi. Sobib ka kassipoegadele. Proovisin Grain Free kalaga toitu.
Pille


* * *

Minu pirtsakale kassile meeldis väga. Proovisin Grain Free kalaga toitu.
Katrin

 

Osta Grain Free toitu kassidele siit!

 


Kas sinu kiisu tervis on korras?
Kassiliiv annab vastuse!

LifeMate kassiliiv (tootja Pestell) on esimene kassiliiv, mis sisaldab pH indikaatorit, mis tuvastab kiisu terviseprobleemid enne, kui need ilmneda jõuavad.


On teada, et kassi uriini pH tase annab teavet looma tervise kohta. LifeMate kassiliiv annab kassi omanikule märku võimalikest kiisu terviseprobleemidest. Kui näed muutusi kassi uriini pH tasemes jälgi mõned päevad veel liivakastis toimuvat ja kui need muutused on püsivad pöördu veterinaari poole. LifeMate liiv ei diagnoosi terviseprobleeme, vaid annab omanikule võimalikult varakult märku, et kassi tervisega võib midagi korrast ära olla.


Liiv on tolmuvaba, lukustab ebameeldiva lõhna endasse. Mugav taassuletav kott.


Kui kass on oma asjatoimetused liivakastis ära teinud, siis jälgi liiva värvust. Värvimuutus ei ole nii erk, kui pakil/joonisel näidatud, vaid palju tagasihoidlikum.

Kui liiv on:
* rohekas - kiisu tervisega on kõik korras

* kollakas - kassi uriini pH tase on liiga madal. Mida tumedam kollane, seda madalam on
   pH tase ja
seda mõistlikum on lasta kiisu tervist kontrollida
* lillakas - kassi uriini pH tase on liiga kõrge. Mida tumedam lilla, seda kõrgem on pH tase ja
   seda mõistlikum on lasta kiisu tervist kontrollida

 

Kauplustes saadaval alates 22.jaanuar 2014


 

Monge, see on kvaliteet, mis arvestab lemmiklooma vajadusi! Monge, see on 50 aastat kogemust! Monge, see on päike ja Itaalia! Monge, need on Eesti turul uued hõrgud konservid koertele ja kassidele!


Monge on Itaalia firma, mis on loodud 1963 aastal eesmärgiga pakkuda kvaliteetset toitu koertele ja kassidele lähtudes nende maitse-eelistustest ja vajadustest. Olles lemmikloomatoitude liider Itaalias, tegeleb Monge uurimustega ja sellest lähtuvalt täiendab ja arendab tootevalikut pidevalt.


Peagi leiab ka Bossest rikkaliku valiku Monge konserve koertele ja kassidele. Hellita oma lemmikut nende hõrkude konservidega ja märkad kuidas tema silmad aina rohkem särama löövad!

Kauplustes saadaval alates 20.jaanuar 2014

 

Monge konservid kassidele

Konserve luues on arvesse võetud kassi vanust, elustiili ja spetsiaalseid vajadusi.  Konservid on maitsvad, rikkaliku liha- või kalasisaldusega ja rikastatud vitamiinidega.

MONGE  JELLY

Väga kõrgekvaliteediline ja vaid naturaalsetest koostisosadest valmistatud konserv tarretises. Maitseb hõrgult tänu värskusele ja kvaliteetsetele koostisosadele. Konservid on proteiinirikkad, madala rasvasisaldusega ja  rikastatud Omega-3 rasvhapetega.

Osta siit!


 

MONGE NATURAL

Vaid naturaalsetest koostisosadest valmistatud konserv. Konservid on proteiinirikkad, madala rasvasisaldusega ja  rikastatud Omega-3 rasvhapetega. Ei sisalda säilitus-, ega värvaineid.

Osta siit!


 

MONGE DELICATE

Konservisari kassidele, kus kõik konservid sisaldavad kana. Konservid on väga maitsvad, vähese rasvasisaldusega, ei sisalda säilitus-, ega värvaineid.

Osta siit!

Monge konservid koertele

Monge konservid koertele sisaldavad Premium-kvaliteedi liha, proteiine, rasvu, vitamiine ja mineraale. Neid konserve oma koerale pakkudes võid kindel olla, et pakud oma lemmikule parimat.

 

MONGE SOLO

Superpremium pasteetide sari, kus iga konserv sisaldab vaid ühte proteiiniallikat st. sisaldab vaid ühte tüüpi hoolikalt valitud liha. Valikus on kana, kalkuni, lamba, tuunikala, põdra, pardi, uluki ja küülikulihaga pasteedid. Konservid on väga maitsvad, rikastatud A, E ja D3 vitamiinidega.

Kana, kalkuni, tuunikala ja lambalihaga konservid on saadaval 150g ja 400g pakkides. Ülejäänud 150g pakkides.

Osta siit!


 

MONGE FRUITS

Superpremium pasteetide sari, kus iga konserv sisaldab, nagu SOLO sari,  vaid ühte proteiiniallikat ja maitse põnevamaks muutmiseks on lisatud ka erinevaid puuvilju või marju. Näiteks mustikad, vaarikad, õun, ananass. Saadaval on lamba-, pardi-, küüliku-, kana- ja kalkunilihaga konservid.


 

MONGE NATURAL DOG

Tegemist on väga kõrgekvaliteedilise sarjaga, mis sisaldab vaid naturaalseid koostisosi. Konservid on värsked, proteiinirikkad ja sisaldavad vähe rasva.


 

MONGE FRESH

Pasteetide sari mille keskelt leiab üllatusena maitsvaid lihatükke. Ideaalne just väikestele koertele, aga ka maiusena suurtele koertele.


Bosse e-poe uuendus

16.12.2013 9:54.14

Bosse e-poes toimus reedel sertifikaadi uuendus. Kliendile tähendab see seda, et e-poes tellimust vormistades (seda eriti siis, kui olete varem Bosse e-poest tellinud) pakub internetibrowser exception või erandi lisamist. Lubage see ära teha, arvutisse laetakse kõige uuem sertifikaat ja saate muretult tellimuse vormistada.

Kui te olete oma internetibrouseris pop-up teated ära keelanud, siis eelpool mainitud teadet teile ei ilmu ja tellimust vormistama minnes ilmub veateade "kehtetu serveri sert". Et siiski tellimus vormistada, lubage korraks pop-up teated ja tehke ära see, mis intenrnetibrowser palub.

Meil on ebameeldivuste pärast kahju!

Määra tõusev suund
Lehekülg:
 1. 1
 2. 2
lehekülje kohta