ANF

Miks just ANF kassi või koeratoit?
Algselt USA päritolu üks maailma vanimaid koera- ja kassitoitude brände kes on rohkem kui 80 aastased kogemused ühendanud viimaste uurimistulemustega , tulemuseks suurepärane valiku maitsvaid ja tervislikke toite nii koertele kui kassidele.

Eripäraks on:
Holistiline lähenemine lemmikloomade toitumisele - koostisosad mis aitavad ennetada haiguseid arvestades kogu keha tervislikku seisundit ja heaolu. NISU, MAISI JA SOJATOODETE kui sagedasemate allergeenide puudumine toitudes mis aitab väendada allergilisi rektsioone ( simad,nahk, kõrvad jne).
Kolme kõrgekvaliteedilist tooraine – kana, kala, muna.kasutamine valguallikana. See on parim tasakaalustatud toiduratsioon mis tagab aminohapete, vitamiinide ja mineraalainete sünergilise toime ja on olulisel parem võrreldes ühe valguallika kasutamisega.
Linaseemned ja kalaõli - parimad oomega 3/6 rasvhapete allikad, tagades terve naha ja ilusa karvkatte.
Probiootikumid - aitavad korrastada seedimist ja võidelda haigustekitajatega
Merevetikas - kasulike mineraalainete allikas
Marjad ja maitsetaimed - võilill, jõhvikas, porgand,ravitaimed mis parandavad toidu maitseomadusi ja aitavad edendada tervist
Värske kanaliha ja kanarasv - tagavad parimad maitseomadused. Naturaalsed antioksüdandid- looduslikud alternatiivid keemilistele, mis aitavad võidelda vabade radikaalide kahjustava toimega organismis.
Toidu kontsentreeritus - vähendab toidu kulu. 

Eriline vähendatud hapnikusisaldusega pakend mis tagab toidu säilivuse.

Määra tõusev suund
lehekülje kohta
ANF CAT GRAIN FREE 0,4

ANF CAT GRAIN FREE 0,4

4,90 €
ANF FELINE Tami Ami Kitten kassitoit

ANF FELINE Tami Ami Kitten kassitoit 2kg

16,40 €
ANF Grain Free Holis.kana koeratoit 10kg

ANF HOLISTIC DOG Grain Free 10kg

86,00 €

Määra tõusev suund
lehekülje kohta